17 Şubat 2014

Tchibo İnternet Siparişimi Farklı Şehre Gönderdi!

Tchibo internet sitesinde üye olarak alış veriş yaptım. İlk alış verişte sıkıntı yaşamadım. Daha sonra başka bir şehre hediye gönderdim. O günden beri fatura adresimi değiştirmediğim halde her alışverişim başka şehre gönderilmeye başladı. 1 ay kadar önce verdiğim bir siparişi 2 hafta sonunda, müşteri hizmetleriyle defalarca görüşerek ürünlerimi alabildim.


Geçen hafta verdiğim siparişinde başka şehre yönlendirildiğini farkedince müşteri hizmetleriyle görüştüm. Sistemdeki adresimin başka şehirde olduğu iddaa ediliyor. Ben kontrol edip tekrar tekrar güncellediğim halde onlar farklı bir adres gördüklerini ve kendilerinin de güncelleme yapamayacağını belirtiyorlar.

Alev 285 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Alev18 Şubat 2014

    Bilgilendirmelerinde hatanın kargo firmasından kaynaklı olduğunu iddia ederek doğru adres değişikliği yapıp bir gün sonra ileteceklerini söylediler. Fakat sözlerinde durmadılar. Müteakip aramalarımda kargo şirketiyle görüştüklerini belirttiler. İlgili kargo ile görüştüm değişikliğin söz konusu olmadığını Tchibo yetkililerinin şubeyi arayarak değişiklik yapmaları gerektiğini belirttiler. Dolayısıyla şikâyetim devam etmektedir. Sorunum henüz giderilmedi.

  • Tchibo Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön