15 Haziran 2015

Tchibo İade & Değişim İşlemi Yapılmıyor!

289***95 numaralı siparişimi 26 Mayıs'da kendilerine değişim için gönderdim. Bu süre zarfında 2 hafta sonrasında beni hala daha işlem hakkında bilgilendirmedikleri gibi ben arayıp sorduğumda da henüz değişim için "hiçbir işlem" yapılmadığı söylendi.

Değişim için "acil" bilgisinin geçilmesini istedikten sonra gene hiçbir bilgilendirme yapılmayıp ancak 9 Haziran'da gene ben aradığımda ancak ürünün stokta kalmadığını ve iade yapabileceklerini söylediler.

9 Haziran tarihinde iadeyi onayladım, bugüne kadar gene hiçbir bilgilendirme yapılmış değil ve bugün gene kendim arayıp sorduğumda iade için henüz hiçbir işlem yapılmadığını söylediler! Hiçbir işlem ya da bilgilendirme yapılmıyor!

Ceren 599 Okunma

Cevaplar

 • Tchibo Temsilcisi17 Haziran 2015

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

 • Ceren'in Teşekkür Mesajı16 Haziran 2015

  Sorun çözüme ulaştırıldığı için teşekkür ederim ancak tüketiciler internet üzerinden şikayet yazmaya gerek duymadan sorunları çözseniz firmanız adına çok daha iyi olur. Teşekkürler.

 • Tchibo Temsilcisi15 Haziran 2015

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

 • Ceren15 Haziran 2015

  Ayrıca bugün sabah 10'da müşteri hizmetlerinden konuştuğum yetkili kişi, konuyla bilhassa ilgilenip bana gün içinde mutlaka dönüş yapacağını söylediği gibi Tchibo'dan gene bir arama veya bilgilendirme maili yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön