11 Nisan 2013

Tchibo Güvenlik Bariyeri Teknik Sorunu!

10. 04. 2013 tarihinde 11:00 - 11:30 saatleri arasında mağazayı gezdikten sonra alışveriş yapmaksızın mağazayı terk ettiğim sırada çalışanlardan bir beyin mağaza müdürünün uyarısı üzerine tekrar alarm kapısından geçmem gerektiği söylendi. Ben alışveriş yapmadığımı belirterek alarm kapısından geçtim.

Herhangi bir uyarı olmadı ancak o esnada diğer mağaza müşterilerinin geçişinde de uyarı sinyali verdi. Kendi mağazalarının teknik donanımından haberdar olmayan mağaza müdürünün müşteriler hakkında böyle bir kanıya vararak personel göndermesini onur kırıcı bir davranış olarak görüyorum. Bu kişinin müşteri davranışları ile ilgili bir eğitimden geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Dilek 297 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Dilek22 Nisan 2013

    Her zaman Maltepe Carrefour şubenizden alışveriş yaparım ve hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Ben özellikle Caddebostan şubenizden buna benzer şikayetler duydum ve müşterilere şuçlu muamelesi yapmamanız konusunda uyarmak istedim. İlginiz için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön