03 Şubat 2014 #2273342

Tchibo Fatura Olmadığı İçin İade Kabul Etmiyor

Tchibo'nun internet sayfasından bir nevresim takım aldım. Yaklaşık bir ay sonra paketi açıp yıkama talimatına uygun yıkadıktan sonra renklerin attığını bordo rengin dalga dalga yayıldığını gördüm. Gerek e-mail gerekse telefon yoluyla defalarca görüşmeme rağmen faturasız işlem yapamayacakları söylendi.


Telefonda ürünü kendilerinden almadığım gibi bir tereddütleri olamayacağını internet ortamında kendi sayfalarında herşeyin kayıtlı olduğu, faturanın bir örneğinin kendi muhasebelerinde olduğu, benim fatura göstermemin durumu nasıl değiştireceğini sordum ve bana dalga geçer gibi "faturasız işlem yapamayacakları" söylendi her seferinde. Artık Tchibo mağazası benim için bitmiştir!

Filiz 532 Okunma

Cevaplar

  • Filiz'in Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    Şikayetvar sayfasına öncelikle teşekkür ederim. Tchibo sorunumu çözdü, iade işlemi kabul edildi. ama tüm bunlar şikayetvar sayfasına yazdıktan sonra gerçekleşti. bence tchibo şikayet sitelerine düşmeden müşterilerin sorununu halletmeli, kalitesini böyle kanıtlamalı. süreçte çok üzüldüğüm için buruk bir sevinç oldu benim için..

  • Tchibo Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Filiz04 Şubat 2014

    Tchiboyla ilgili şikayetimin neden ana sayfada yayınlanmadığını öğrenebilirmiyim?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön