16 Şubat 2013

Tchibo Eksik İade Yaptı!

Oğlum tarafından bana Tchibo'dan alınan 49.95TL değerinde bir hırka üzerime olmayınca değiştirmek istedim. Annemin rahatsızlığı sebebiyle 30.gün (hediye kartında değişim için 31 gün süre olduğu yazılan günden bir gün önce)Tchibo müşteri hizmetlerine yazarak ek süre rica ettim ve olumlu yanıt aldım.


Bunun üzerine mağazaya giderek farklı bir ürün aldım. Arada 5TL fark vardı ancak önceki ürünün fiyatının 39.95 TL göründüğünü söyleyerek benden 15TL ek ödeme istediler yeni ürün için. Tekrar yazarak uygulamanın hukuksuz olduğunu ve 10TL'nin kartıma iadesini istedim ancak kasanın gösterdiği 39.95TL'den iade alabileceklerini söylediler. Zaten ek süre vermişlermiş! 10 TL iadesini istiyorum.

Semra 163 Okunma

Cevaplar

  • Semra22 Şubat 2013

    Nihayet, buradaki şikayetimiz üzerine ayaklarına kadar çağırıp, belli bir süre içinde de gelmemizi isteyip lütfen 10 TL'mizi iade ettiler. Önemli olan, herkes benim gibi hediyesinin kaç TL'ye alındığını bilemeyebilir. Her fiyatı düşen ürünün hem karı hem yeni alınan ürünün farkı Tchibo'ya kalacaksa ortada ciddi bir hukuksuzluk var demektir. Sistemlerindeki hatayı daha çok insanın hakkını yemeden düzeltmeleri gerekir.

  • Tchibo Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 2 826 Sadece Tchibo Dünyasına Özel www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön