04 Şubat 2014 #2275786

Tchibo Ayıplı Mal Satışı Yaptı

Tchibo Şaşkınbakkal mağazasından Tafta Masa Örtüsü satın aldık. Misafirlerimiz için masamıza serdiğimiz örtüye su döküldü. Yemek sonunda masa örtüsünü kaldırdığımızda 3 aylık yepyeni masanın hali EK'te resimlerde görebilirsiniz. Tchibo arandı. Müdüre D*** Hanım dinledi Almanya'ya mail attı. Gelen cevap ürünümüzden kaynaklanmıyordur biz bu sorunu üstlenemiyoruzdu.


Hukuksal yollara başvurmayı planlarken Türk mantığı kendi cebimden yaptırmaya karar verdim. Ürün hala elimde tabi 3 aylık masanın halide gözler önünde. Bu masada her hafta farklı kumaştan örtülerle yemek veriyoruz. Sadece bu örtüde bu sorun oldu. Mobilya firması örtünün boya attığını ve kusurlu olduğunu söyledi.

Ali 404 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Ali07 Şubat 2014

    Firmanın işletme anlayışında kar amacı yukselmiş müşteri memnuniyeti hiç önemsenmemektedir.Ülkemizde tüketici hakları hususu zorlaştıkca kişiler kendi çağrelerini bulmaktadır.Masamı kendim boyattım magduriyeti kendim yaşadım kendim aldım kendim çektim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön