04 Şubat 2016

Tchibo Arızalı Ürün Değişiminde Sorun!

Hediye olarak gelen ''Kafisimo Piko'' kahve makinesi birkaç kullanım sonrasında sorun çıkarmaya başladı. Konuyu Antalya Işıklar Tchibo mağazasıyla paylaştığımda bir üst model ile değiştireceklerini söylediler. Ben de o dönem stoklarında olduğunu söyledikleri kırmızı renkli bir compact modelini ayırmalarını rica edip, değişim için gideceğim tarihi' de belirterek ayrıldım. Belirttiğim gün cihazı götürdüğümde, bana yeni çıkan ''Tutto Caffe'' modelinden bir renk seçmemi söylediler, kırmızı renk seçmiştim ancak biraz beklettikten sonra bana compact modeli verebileceklerini söylediler. Daha önce ayırmalarını rica ettiğim halde ellerinde kalan siyah renkli cihazı verdiler. Compact ile ''Tutto Caffe'' modeli arasındaki fiyat farkını ödeyerek kırmızı renkli ''Tutto'' modelini almak istedim ama bunu da kabul etmediler. İstemeyerek siyah renkli modeli aldım, ilgililerin bu konuda yardımını bekliyorum!

Serhat 190 Okunma

Cevaplar

  • Serhat08 Şubat 2016

    Şikayetten 3 gün sonra arandı! Ben seçeneksiz bırakılarak almak zorunda kaldığım ürünü kullanmak istemediğim için elimden çıkarmıştım bile arandığımda. Müşteri hizmetleri tam bir hayak kırıklığı.

  • Tchibo Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön