29 Nisan 2013 #1769987

Tchibo Aldığım Ürünlerin Tümünü Yarı Fiyatına Satıyor!

Tchibo web sitesinden alışveriş yaptım, ancak ürünler elime ulaşır ulaşmaz tümünde çok ciddi indirim yaptılar. Tchibo'dan ilk kez alışveriş yapıyorum ve bu durum beni çok rahatsız etti. Kendilerine en azından aradaki farkı hediye çeki olarak tanımlamaları için mail gönderdim ama cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar.


Ürünlerin tümünü iade edip indirimli fiyatları üzerinden tekrar sipariş etsem çok mu dürüstçe olacaktı tchibo ekibine soruyorum. Hesabımı kapattım. İlk alışverişimde beni kaybettiniz Tchibo, tebrikler.Tüm yakınlarımı ne yazık ki bu duyarsızlıkla ilgili bilgilendireceğim.

Duygu 177 Okunma

Cevaplar

 • Tchibo Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın ilgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 2 826 Sadece Tchibo Dünyasına Özel www.tchibo.com.tr

 • Duygu07 Mayıs 2013

  Burası çözüm olmadı, kendilerini sağladıkları bu haksız kazanç nedeniyle tüketici hakları derneğine şikayet ediyorum.

 • Duygu04 Mayıs 2013

  29 Nisan'da, yaklaşık 10 gün süren müşteri hizmetlerinden bir çözüm bulma çabama karşılık alamayarak şikayet kaydı oluşturdum. Kendileri beni 30 Nisan'da arayarak gün içinde tekrar arayacaklarını ve problemime çözüm bulacaklarını bildirdiler. Aradan 3 gün daha geçti, ne arayan var, ne soran. Bir daha tchibodan alışveriş yapmak mı? Asla! İlk alışverişimde beni mağdur ettiler, tüm yakınlarımı bu firmayla ilgili bilinçlendireceğim.

 • Duygu03 Mayıs 2013

  Şikayet ile ilgili 30 Nisan'da arandım, gün içinde tekrar arayacaklarını ve çözüm üretmeye çalışacaklarını bildirdiler, ancak hala bir dönüş yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön