25 Kasım 2015

Tchibo Ürün İadesi Hakkında!

Tchibo online mağazadan 14.09.15' de siparişini verdiğim ürünler 17.09.15'de geldi. Fakat 305253 no.lu demlik çay paslanmaz çelik ürünü eksik geldiği için telefondaki yetkili ile konuşmama istinaden, aynı gün ürünün tam gelmesi için kargoya geri verdim. 68 gündür yapılan bir sürü telefon görüşmelerinde, önce ürünün tekrar gönderileceğini sonraki görüşmelerde stokta kalmadığını kontrol edeceklerini yine sonraki görüşmelerde de mal bedelinin iade edileceğini belirttiler. Ve bir dönüş yapılmadı. Ürünün bedeli çok yüksek değil fakat yapılan saygısızlık ve duyarsızlıktır.

Suna 75 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi01 Aralık 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Suna 26 Kasım 2015

    Sayın Şikayet var yetkilileri, bu sabah itibariyle ürün yine eksik olarak tarafıma gönderildi. Ben bunun sizin firmayı bilgilendirmeniz doğrultusunda yapıldığını düşünüyorum. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum. Ve bir daha Tchibo'dan kesinlikle online olarak alışveriş yapmayacağım bunu not olarak belirtmek istiyorum. Sayg.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön