Tchibo Ürün Değişimi Sorunu!

Elif Ö. |

24 Mayıs 2013 tarihinde Tchibo markasından sanal alışveriş yoluyla alışverişimi gerçekleştirdim. Firma ile ilgili bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım, aksine iade ile ilgili sorunlarımın en kısa sürede en uygun biçimde çözülmüştü.

Ancak en son gerçekleştirdiğim alışverişimde aldığım üst iç çamaşır ürünü elime ezik biçimde geçti ve paketi yıpranmış ve yırtılmıştı. Ürünün değişimi için tekrar gönderdim. 7 günü aşkın süre sonra yeniden ürünü gönderdiler ve ürün yine ezik, paket ise eskisinden kötü, kutu bant ile yapıştırılmıştı. Değişimi istenen ürünleri 2 belki 3 defa müşteriye belki anlamaz diye göndermek olduklarını düşünmekteyim. Ürün elime henüz geçmedi.

Etiketler :

Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  17:39

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

 • Elif Ö.
  26 Haziran
  10:26

  Şikayetimi sikayetimvar.com' a yazdıktan sonra 1 defa arandım ve ürününüzde ezik varmış, yenisini temin edip göndericez denildi sadece. Bence olayları takip edebilecekleri bir alt yapıları ve müsteri memnuniyetini sağlaya bilecek bir hizmet departmanları mevcut değil.

 • Elif Ö.
  26 Haziran
  10:24

  Yeni ürün dün elime geçti. Bu sefer üründe bir problem yok ancak, 1 ay 1 gün sonra yaptıkları dönüş ile ilgili herhangi bir özür, bir açıklama gerçekleştirmediler. Hizmet kaliteleri ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem vasatında altında. Özel sektörde çalışan biri olarak böyle bir hatanın telafisi için ellerinden geleni yapacaklarını umduğum sözüm ona kurumsallaşmış firma, normal satın alma süreci işliyormuş gibi hiç bir sorumluluk almadan elime ürünü ulaştırarak görevini yerine getirdiğini düşünüyor.