21 Haziran 2013

Tchibo Ürün Değişimi Sorunu!

24 Mayıs 2013 tarihinde Tchibo markasından sanal alışveriş yoluyla alışverişimi gerçekleştirdim. Firma ile ilgili bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım, aksine iade ile ilgili sorunlarımın en kısa sürede en uygun biçimde çözülmüştü.

Ancak en son gerçekleştirdiğim alışverişimde aldığım üst iç çamaşır ürünü elime ezik biçimde geçti ve paketi yıpranmış ve yırtılmıştı. Ürünün değişimi için tekrar gönderdim. 7 günü aşkın süre sonra yeniden ürünü gönderdiler ve ürün yine ezik, paket ise eskisinden kötü, kutu bant ile yapıştırılmıştı. Değişimi istenen ürünleri 2 belki 3 defa müşteriye belki anlamaz diye göndermek olduklarını düşünmekteyim. Ürün elime henüz geçmedi.

Elif 67 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

  • Elif26 Haziran 2013

    Şikayetimi sikayetimvar.com' a yazdıktan sonra 1 defa arandım ve ürününüzde ezik varmış, yenisini temin edip göndericez denildi sadece. Bence olayları takip edebilecekleri bir alt yapıları ve müsteri memnuniyetini sağlaya bilecek bir hizmet departmanları mevcut değil.

  • Elif26 Haziran 2013

    Yeni ürün dün elime geçti. Bu sefer üründe bir problem yok ancak, 1 ay 1 gün sonra yaptıkları dönüş ile ilgili herhangi bir özür, bir açıklama gerçekleştirmediler. Hizmet kaliteleri ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem vasatında altında. Özel sektörde çalışan biri olarak böyle bir hatanın telafisi için ellerinden geleni yapacaklarını umduğum sözüm ona kurumsallaşmış firma, normal satın alma süreci işliyormuş gibi hiç bir sorumluluk almadan elime ürünü ulaştırarak görevini yerine getirdiğini düşünüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön