Tchibo Teslim Edilmeyen Ürünler!

Alper P. |

11.08.2015 tarihinde sipariş verdiğim 6 paket kahve için ürün teslim tarihi 13.08.2015 bilgisi yer almaktaydı. Perşembe gününden beri hem Twitter üzerinden hem de maille defalarca sorgulama yapmama rağmen bir Allah'ın kulu çıkıpta arayıp bilgi vermedi. İşin en tuhaf tarafı ise ürünlerim hala ve hala kargoya verilmedi.

444 28 26 diye bir numaraları var herhalde yanlışlıkla biriyle görüşürseniz liyakat madalyası takacaklar. Twitter'dan yazdığımda en son perşembe günü hızlı geri dönüş yapılacaktır dediler ama bugün 17.08.2015. bu konu hakkında hem acil bir açıklama rica ediyorum hem de artık lütfen ürünlerimi kargoya verin. Karşı ödemeli gönderin para yoksa. Yeter ya yeter. Alt tarafı kahve.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  13:09

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

 • Alper P.
  20 Ağustos
  23:14

  Ürünüm pazartesi günü elime ulaştı fakat. Elime ulaşması demek bana ürünlerin taahhüt edilen tarihten 4 gün sonra teslim edilmesi ve bu konuda bir açıklama yapılmaması gerçeğini değiştirmiyor. Pazartesi ürünler geldikten sonra genel müdürlüğü yine kendim arayarak bilgi aktarımını yaptım. Ama klasik ve klişe cevaplarla sonlandirildi. Kötü reklam yapmak istemem ama www.tchibo.com.tr alışveriş için kullanacağım Son Sayfa olacaktır. Zaten buradaki şikayetimin dikkate alinmamasindan belli... Saygılarımla