03 Nisan 2015

Tchibo Siparişimi Teslim Etmedi!

25 Mart tarihinde verdiğim sipariş, 2 Nisan itibariyle hala teslim edilmemiş durumda. Ürünler teslim edilmediği gibi, kargo takip numarası da, bilgi de verilmedi. Çağrı merkezini her aradığımda "bugün/yarın size bilgi vereceğiz" deniliyor ancak o gün bir türlü gelmiyor.

Gerçek bir çözüm üretmekten ziyade, oyalandığım hissine kapıldım. Sipariş iptalimi istediğimde ise, kargo ürünü Tchibo'ya geri iletmeden iptal yapamayacağım söylendi. Kargonun ürünü kaybetmiş olmasının bedelini garip bir şekilde ben ödemek durumunda bırakılıyorum. Acilen siparişimin iptalini istiyorum. Bir daha asla Tchibo'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Şadiye 450 Okunma

Cevaplar

  • Şadiye 06 Nisan 2015

    Şikayetim aynı zamanda çağrı merkezinin çözüm üretmekteki yetersizliği hakkındaydı. Bu anlamda sadece "geç teslimat" etiketinin kullanılmasını uygun bulmuyorum.

  • Şadiye 03 Nisan 2015

    Şikayetim aynı zamanda call center'ın çözüm üretmekteki yetersizliği hakkındaydı. Bu anlamda sadece "geç teslimat" taginin kullanılmasını uygun bulmuyorum.

  • Tchibo Temsilcisi03 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön