Tchibo Ödemem Yapılmıyor.

Ayla K. |

Yaklaşık iki ay önce ürün aldım fakat büyük gelmesi sebebi ile iade ettim ve param için yaklaşık bir ay oyalandım. Bir ay yatmadı param bir ay beklemem gerektiği söylendi ve ben bir ay sonunda tekrar aradığımda yatırıldığını belirtiyorlar diyorum ki bana dekontu mail atın ki ben anlaşmalı bankam ile görüşeyim.

Yaklaşık 2 ay geçti hala ne param hesabıma yattı nede dekontun maili geldi. Ben artık müşteri hizmetlerine derdimi anlatmaktan yoruldum. Bu nasıl iş ya yeter arkadaş ürün aldığıma pişman ettiler beni. Ben böyle şey görmedim ya paramın iade edilmesini talep ediyorum artık bütün bilgilerim sistemlerinde olmasına rağmen hiçbir talebime cevap verilmedi ve tek bir işlem yapılmadı.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  19:41

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

  İyi Çalışmalar.

 • Ayla K.
  12 Ocak
  16:44

  BANA GERİ DÖNÜŞ YAPILMIŞ OLABİLİR FAKAT TAM BİR ÇÖZÜM DEĞİLDİR SADECE BİR AY ÖNCE İSTEDİĞİM DEKONT MAİL ADRESİME GÖNDERİLMİŞTİR AMA SERHAN BEY KONU İLE İLGİLİ BENİ ARAYABİLİRSİNİZ SIKINTI YAŞARSINIZ DEDİĞİ İÇİN ŞUANDA BANKA İLE OLAN GÖRÜŞMELERİM YAZIŞMALARIM DEVAM ETMEKTEDİR. BANKA İLE OLAN GÖRÜŞMELERİMDEN ÇÖZÜM ALABİLİRSEM SERHAN BEYİ BU KONU HAKKINDA TEKRAR ARAYACAĞIM.

 • 09 Ocak
  15:13

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

  İyi Çalışmalar.