Tchibo İnternet Siparişimi Farklı Şehre Gönderdi!

Alev K. |

Tchibo internet sitesinde üye olarak alış veriş yaptım. İlk alış verişte sıkıntı yaşamadım. Daha sonra başka bir şehre hediye gönderdim. O günden beri fatura adresimi değiştirmediğim halde her alışverişim başka şehre gönderilmeye başladı. 1 ay kadar önce verdiğim bir siparişi 2 hafta sonunda, müşteri hizmetleriyle defalarca görüşerek ürünlerimi alabildim.

Geçen hafta verdiğim siparişinde başka şehre yönlendirildiğini farkedince müşteri hizmetleriyle görüştüm. Sistemdeki adresimin başka şehirde olduğu iddaa ediliyor. Ben kontrol edip tekrar tekrar güncellediğim halde onlar farklı bir adres gördüklerini ve kendilerinin de güncelleme yapamayacağını belirtiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  17:32

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

 • Alev K.
  18 Şubat
  16:02

  Bilgilendirmelerinde hatanın kargo firmasından kaynaklı olduğunu iddia ederek doğru adres değişikliği yapıp bir gün sonra ileteceklerini söylediler. Fakat sözlerinde durmadılar. Müteakip aramalarımda kargo şirketiyle görüştüklerini belirttiler. İlgili kargo ile görüştüm değişikliğin söz konusu olmadığını Tchibo yetkililerinin şubeyi arayarak değişiklik yapmaları gerektiğini belirttiler. Dolayısıyla şikâyetim devam etmektedir. Sorunum henüz giderilmedi.

 • 17 Şubat
  14:18

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr