28 Mart 2013

Tchibo Her İki Siparişimde Ulaştırılmadı!

Tchibo. com. tr'den alınan iki ayrı kargonun ikisi de Yurtiçi Kargo tarafından yanlış şubelere gönderildi. Günlerim kargo beklemekle geçti, hala ne gelen var ne giden. Şu an ise Teşvikiye'de kargom bekletiliyor! Ben de Teşvikiye'deyim üstelik!!

Kargo şirketi "Teslim Edilemiyor - Gönderenin Talimatı Bekleniyor" demiş. Günlerce bekletilmem yetmiyormuş gibi bi telefon açma, kargolarım hakkında bilgi vermeye bile tenezzül etmiyorlar. Acilen parasını ödediğim malları istiyorum. Bir daha da tchibo.com.tr alışverişi bitmiştir benim için. Böyle internet ticareti olmaz. Kargolarım hala ulaştırılmadı, mağdurum. Gerekirse tüketici haklarına başvuracağım.

Simla 84 Okunma

Cevaplar

  • Tchibo Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 2 826 Sadece Tchibo Dünyasına Özel www.tchibo.com.tr

  • Simla28 Mart 2013

    Şimdi de kargolar eksik geldi! Yurtiçi kargo müşteri temsilcileri yetersiz, internette çıkan bizim de okuyabildiğimiz ekranı okumaktan öteye gidemiyorlar. Tchibo firması da bir ürüne ait kaç tane paket yaptığı bilgisini bile veremiyor. Tchibo.com.tr den alışveriş benim için bitmiştir. Kimseye tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön