01 Mart 2016

Tchibo Hem Yanlış Ürünü Gönder, Hem Hatanı Bana Telafi Ettir.

Kayak montu ile pijama arasındaki farkı bilmiyorsun Tchibo. Hadi ürünün yanlış bedenini, yanlış rengini gönderirsin, insanlık halidir, anlarım. Pijama ya pijama! Ama yaptığın hatada müşterini mağdur etmeyi, "şu dilekçeyi yazın", "bekleyin size fatura düzenleyeceğiz, onun çıktısını alıp bize geri göndereceksiniz", "kusura bakmayın kargoya tıpış tıpış gideceksiniz, maalesef bu tarz hatalarımızı telafi etmek için kurye hizmeti ile yanlış ürünü adresinizden aldırmıyoruz" demeyi biliyorsun. Özet: Tchibo yanlış ürün gönderip, daha sonra doğru ürünü göndermek için bütün kağıt / kargo işlerini müşteriye yüklemektedir. Kahve bile ısmarlasan, bir daha senden alışveriş yaparsam 2 olsun Tchibo.

Ergün 142 Okunma

Cevaplar

  • Ergün18 Mart 2016

    Tchibo Müşteri Hizmetleri tarafından bana yapılan gerekli bilgilendirme şu şekildedir. "Efendim, kusura bakmayın, biz bu şekilde çalışıyoruz" "Efendim, kusura bakmayın, size yanlışlıkla gönderemediğimiz ürün stoklarda kalmamış, para iadesi yapacağız" Şimdi ben sana bilgilendirme yapayım Tchibo, siparişin üstünden 40 gün geçmesine rağmen hala para iadesi yapmadın. Bu işleri "profesyonel bir firma" şu şekilde çözer. -Müşterisini üzmez, gerekli fatura işlerini çıktı aldırmaya zorlamaz. E-mail kullanmayı bilir -Müşterisinin istediği doğru ürünü, hemen müşterisine rezerve eder. -En azından para iadesini zamanında yapmaya özen gösterir.

  • Tchibo Temsilcisi02 Mart 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön