Tchibo Eksik Ürün Gönderimi!

Gülşah K. |

Tchibo'dan sehpa satın aldım fakat 2 koli olarak gelmesi gereken ürünü tek koli yollamışlar mekanizmayı kurmam için gereken hiçbir parça yok. Telefon edip söylediğimde de "AA evet 1 koli yollanmış hemen istek oluşturuyoruz dendi" bu nasıl bir sorumsuzluk ya bir hizmet alıyorum tam parasını ödüyorum ama gelen ürün eksik. Tchibo ürünlerini beğeniyorum ama internet sitesinin yetersizliği ve müşteri hizmetlerinin garip hallerinden dolayı alışverişi keseceğim herhalde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah K.
  25 Aralık
  14:26

  bu tarih oldu benim sorunum hala çözülmedi, eKSİK malzeme ile halen beklemekteyim. geçen hafta arayıp kuru bir özür dilendi ve sürecin devam ettiği bildirildi 1 aydır eksik malzeme nasıl temin edilemez. Tchibo'nun Almanya'daki merkezine dahi mail attım. temin edemeyecekseniz anlaşmalı kargonuzu yollayın evime iadesine alın ya bu kadar zor mu diyorum parça temin edilemezse öyle yaparız diyorlar ne zaman temin edecekler acaba 1 sene sonra mı? ayıptır artık yeter ya!

 • Gülşah K.
  05 Aralık
  22:06

  10 gün önce durumunuzla ilgileniyoruz diye aradılar ama hala bir gelişme yok çok can sıkıcı bir durum

 • 30 Kasım
  16:01

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr

 • Gülşah K.
  25 Kasım
  10:55

  Firmadan halen tarafıma bir dönüş yapılmadı ürünüm eksik olarak bir kenarda bekliyor. Dün eşim telefon edip son durum hakkında bilgi almak istedi fakat stokların bittiğini eksik kısmın gönderilemeyeceğini, ürünü iade edersek iyi olur gibi saçma sapan bir açıklamayla karşılaştık. Ürün zaten mobilya olduğu için çok ağır ve büyük. Sitenin hatası yüzünden biz onu tekrar paketleyip kargoya götüreceğiz bir de. Madem parça eksik neden satışı var sitede. Bu kadarı gerçekten fazla hiçbir şekilde haber de verilmiyor eksik ürünle resmen öyle kalakaldık.