Tchibo Eksik Gelen Fonksiyonel Sehpa...

Mehmet, Y. |

15.11.2015 tarihinde sitelerinden satın aldığım sehpanın ahşap kısımları elime ulaştı fakat bağlantı malzemelerinin bulunduğu koli elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini en az 10 defa aramama rağmen mağduriyetim giderilmedi ve son aramamda, aynı ürün farklı fiyat ve No ile sitelerinde satışta olmasına rağmen ürünün ellerinde olmadığını ve para iadesi yapabileceklerini ilettiler.

Araştırmam sonucunda 4381140 no'lu şikayetin benimkiyle olan ilişkisini fark ettim (sanırım aynı ürünü iki kişiye paylamışlar). Yapmış oldukları bu hata nedeniyle para iadesi yapmak istemeleri mağduriyetimi gidermiyor. Satın aldığım ürünün eksik parçalarının gönderilmesini veya yenisiyle değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet, Y.
  14 Ocak
  20:25

  Şikayet ele alma ve çözümleme sürecinizi biraz daha geliştirirseniz teşekkürü hak edeceksiniz.

 • Mehmet, Y.
  14 Ocak
  20:21

  12.01.2016 tarihinde eksik ürünü teslim aldım. Tüm süreç yaklaşık 3 ay sürdü. Keşke bu kadar uzamasaydı ama yinede teşekkürler.

 • Mehmet, Y.
  29 Aralık
  14:53

  :)
  Ben şikayetimde telefon ile görüşme yaptığımızı yazmıştım zaten. Şikayetim görüşme yapmamak değil yapılan görüşmelerin çözüm odaklı olmaması ve oyalama üzerine olmasıydı. Dolayısı ile sevgili Tchibo Müşteri Hizmetleri mağduriyetimi gidermediniz. Buraya görüşüldü diye yanıt vermenizin benim nazarımda bir geçerliliği yok. Tchibodan şikayetçi olanlara tavsiyem; şikayetlerini Tchibo Almanya'ya iletmeleri, ilave olarak da sosyal medya hesaplarına da iletmeleri. Tabi ki hukuki yollara başvurmak ilk adım olmalı.

 • 29 Aralık
  13:53

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Tchibo Müşteri Hizmetleri
  444 28 26
  www.tchibo.com.tr