25 Aralık 2015

Tchibo Eksik Gelen Fonksiyonel Sehpa...

15.11.2015 tarihinde sitelerinden satın aldığım sehpanın ahşap kısımları elime ulaştı fakat bağlantı malzemelerinin bulunduğu koli elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini en az 10 defa aramama rağmen mağduriyetim giderilmedi ve son aramamda, aynı ürün farklı fiyat ve No ile sitelerinde satışta olmasına rağmen ürünün ellerinde olmadığını ve para iadesi yapabileceklerini ilettiler.

Araştırmam sonucunda 4381140 no'lu şikayetin benimkiyle olan ilişkisini fark ettim (sanırım aynı ürünü iki kişiye paylamışlar). Yapmış oldukları bu hata nedeniyle para iadesi yapmak istemeleri mağduriyetimi gidermiyor. Satın aldığım ürünün eksik parçalarının gönderilmesini veya yenisiyle değişimini talep ediyorum.

Mehmet, 75 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet,14 Ocak 2016

  Şikayet ele alma ve çözümleme sürecinizi biraz daha geliştirirseniz teşekkürü hak edeceksiniz.

 • Mehmet,14 Ocak 2016

  12.01.2016 tarihinde eksik ürünü teslim aldım. Tüm süreç yaklaşık 3 ay sürdü. Keşke bu kadar uzamasaydı ama yinede teşekkürler.

 • Mehmet,29 Aralık 2015

  :) Ben şikayetimde telefon ile görüşme yaptığımızı yazmıştım zaten. Şikayetim görüşme yapmamak değil yapılan görüşmelerin çözüm odaklı olmaması ve oyalama üzerine olmasıydı. Dolayısı ile sevgili Tchibo Müşteri Hizmetleri mağduriyetimi gidermediniz. Buraya görüşüldü diye yanıt vermenizin benim nazarımda bir geçerliliği yok. Tchibodan şikayetçi olanlara tavsiyem; şikayetlerini Tchibo Almanya'ya iletmeleri, ilave olarak da sosyal medya hesaplarına da iletmeleri. Tabi ki hukuki yollara başvurmak ilk adım olmalı.

 • Tchibo Temsilcisi29 Aralık 2015

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön