05 Haziran 2015

Tchibo Çözüm Bekleniyor!

30.04.2015 tarihinde teknik servise gönderdiğim buhar kazanlı ütü çalışmamakta idi ve alt tabanı kıyafetleri yakmakta idi. Ürün servisten tamiri yapılarak geldiğini belirttiler ve çalışır hale getirildi fakat alt tabanı değişmemiş idi oysaki teknik servise gönderirken bunu özellikle belirtmiştim. Ürünü almadan mağazadan ayrıldım ve tekrar servise göndermişler ellerinde yedek parça olmadığı için değiştirme işlemi gerçekleşmemiş ve ürünü değişim olarak kabul etmektedirler. Ürünün fiyatı 70 TL'ye düşmüş haliyle faturam olmadığı için bu fiyata almadığımı ispatlayamamak tayım. Ben aynı ürünün muadilini talep etmekteyim ilgililer tarafıma 10 gündür ulaşacaklar. Tam 1 aydır ütü sorunu yaşıyorum.

Hurşit 365 Okunma

Cevaplar

  • Hurşit 19 Haziran 2015

    Ürünün tamir sonucu ne zaman sona erecek diye bilgi alamıyorum. Parça bekleniyor diyorlar başka bir şey demiyorlar. Kaç ay bekleyeceğim diyorum belli değil diyorlar. Almanyadan geleceğini söylediler bugünkü teknik servis sorumlusu olmadı sorunumu almanyaya yazacağım. Ya var de bana parçası ya da yok de 2 aydır beni niye bekletiyorsunuz. Sattığın ürünün arkasında duramıyorsan bu ürünü satmayacaksın sayın yetkili. Teknik servis müdürüne sesleniyorum elemanlarınıza birkaç kelime öğretimnde aynı şeyi tekrarlamasınlar.

  • Tchibo Temsilcisi10 Haziran 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön