16 Ocak 2016

Tchibo Bozuk Ürün Değişim Sorunu ve Ücretin İade Edilmeyişi!

27 Aralık 2015 tarihinde vermiş olduğum 297691722 no.lu Bluetooth Nabız Ölçer Kemer siparişim bozuk olarak elime ulaştı. Temsilciye ulaşarak değişim için gerenleri yaptım değişim isteğimi belirterek ürünü geri yolladım. Önce ürünü yanlış departmana aldılar (7 Ocak 2016) sonra ben değişim istediğim halde bugün (16 Ocak 2016) aradığımda ise iade aldıklarını söylediler.

Değişim isteğimi dikkate almayıp iade alıp da para iadesini neden yapmıyorsunuz yaklaşık 10 gündür? Kaldı ki ben değişim istiyorum ürünün iadesini istemiyorum. %20 indirim çekiyle almış aldığım ürünü iade alıp tekrardan almamı söylüyorsunuz, indirim çeki ne olacak dediğimde de o bir seferlik oluyor deyip çözüm sunmuyorsunuz!

İsmail 98 Okunma

Cevaplar

  • İsmail26 Ocak 2016

    Gerekli bilgilendirme sağlanmıştır dedikleri benim onlar hakkında ettiğim şikayetleri bana tekrar hatırlatmaları oldu. Banka hatasından dolayı! Bugüne kadar ücret iadesini yapamamışlar bunu da araya sıkıştırdılar. Hata hala devam ediyor anlaşılan ki bir gelişme yok! Basma kalıp cümlelerle cevap verip aynı sözcükleri tekrarlamanız sorunlara çözüm olmuyor!

  • Tchibo Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön