28 Mart 2015

Tchibo Beşiktaş'ta Değişim İçin Götürdüğüm Ürünün Kaybedilmesi Ve Elemanın Tavrı.

Tchibo Beşiktaş mağazasından aldığım küpeyi değiştirmek için bu sabah kasa fişim ile mağazaya başvurdum. Kasadaki bayan görevli getirdiğim paketi açtı, inceledi ve kendi arkasındaki rafa koydu. Beni muadili bir ürün seçmem için bir başka arkadaşına yönlendirdi.

Küpeyle aynı fiyatta bir yüzük seçip kendisine getirdiğimde bana kutunun boş olduğunu söyledi. Kendisine ürünü ve fişi göstermiş olduğumu hatırlattığımda başka müşterilerin yanında bana 'Ne yani ben hırsız mıyım? 'dedi. Mağaza müdürüyle görüşmek istedim, izinli olduğu için F**Bey isimli bir kişiyle görüştürdüler. Kendisinden kamera kayıtlarının incelenmesini istedim. Şifrenin tatildeki banka müdüründe olduğunu söyleyip baştan savdı.

Ayse 527 Okunma

Cevaplar

  • Ayse 02 Kasım 2015

    mağaza yetkilisi hiçbir şekilde yardımcı olmamış ve telefonda zaten işten ayrılacağını söylediği elemanını savunmuş, aNNEMİN ne yaptığını bilmeyen biri olduğunu iddia etmiştir.

  • Ayse 03 Nisan 2015

    Olay günü mağaza müdürü Gülşah Nahya arayarak www.sikayetvar.com sitesinden arayan olursa sorunumun çözüldüğünü söylemem, Almanya'ya bildirmemem için adeta yalvardı. Söz konusu eleman hakkında tutanak tutacağını, onun zaten 2 ay içinde işten ayrılacağını, mağazaya geldiğimde özür dileteceğini söyledi. Mağazaya gittiğimde ise şahsın izinli olduğunu kamera kayıtlarını karakola başvurmazsam alamayacağımı, başvurursam onların da bana dava açacaklarını, elemanlarının hiç suçu olmadığını söyledi. Yolda gelirken cepçilerin ve tırnakçıların çantamın içindeki kutudan küpeyi alıp geri koymuş olabilecekleri gibi mantık dışı bir açıklamada bulundu. Durumu tutanakla tespit ettirme isteğimi reddetti. İstediğim ürünü alabileceğimi teklif etti kendilerine teslim ettiğim küpemi geri istedim. Böyle bir şey olmadığını söyledi. o gün değişim elemanına teslim ettiğim kasa fişi ve ürün kutusunu güçlükle geri alabildim. Şu anda küpem de yok, sorun da çözülmedi.

  • Tchibo Temsilcisi31 Mart 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli müşteri bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Tchibo Müşteri Hizmetleri 444 28 26 www.tchibo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön