02 Eylül 2013

TCDD Personel Vagonu İşgal Edince Yolcuya Yer Kalmadı!

Saat 14; 00 da Balıkesir'den ayrılan Ege Ekspresinizde yolcuyum. Sisteminizden kaynaklanan sıkıntıdan dolayı numaralı bilet alamadım. Tren hareketinden sonra tren personelini tarafından 1 numaralı vagona geçmemiz söylendi. Trende yer bulabilen yolcularınız oturdu bulamayan kişiler ayakta yolculuk etmekte. 1 numaralı vagonda gişe memurlarınız krallık kurmuş gibi paşalar 6 koltuk kapatmış. Ne ihtiyari nede hastasına yer vermiyor.

Sanki trenin sahibi gibi yolcularınıza fırça kayıp 6 koltuğun olduğu yere oturup geçmek yasak diyor. 10 dakika önce Savaştepe den hareket ettik 1. vagonda 10 kişi ayakta tren personelinizin 1 i oturuyor ve 5 koltuğunuz boş. çalıştırdığınız insanlara biraz. Daha dikkat edin.

Muammer 221 Okunma

Cevaplar

  • Muammer03 Eylül 2013

    saat 14; 00 da balikesir den ayrilan ege expresinizde yolcuyum. sisteminizden kaynaklanan sikintidan dolayi numarali bilet alamadim. tren hareketinden sonra tren personelini tarafindan 1 numarali vagona gecmemiz soylendi. trende yer bulabilen yolculariniz oturdu bulamayan kisiler ayakta yolculuk etmekte. 1 numarali vagonda gise memurlariniz krallik kurmus gibi pasalar 6 koltuk kapatmis ne ihtiyari nede hastasina yer vermiyor sanki trenin sahibi gibi yolculariniza firca kayip 6 koltugun oldugu yere oturup gecmek yasak diyor. 10 dakika once savastepe den hareket ettik 1. vagonda 10 kisi ayakta tren personelinizin 1 i oturuyor ve 5 koltugunuz bos. calistirdiginiz insanlara biraz. daha dikkat edin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön