16 Temmuz 2013

TCDD Mola Verdiğinden İşimize Geç Kalıyoruz!

TCDD Yüksek Hızlı Tren'i 6:45 Eskişehir-Ankara seferinde, hem Polatlı hem Sincan'da duruyor. Sabah erkenden benim gibi işine veya okuluna gidenler mağdur oluyor. Sadece 6:45 treni için istiyoruz bunu. Polatlı ve Sincan'da durmasın bu tren!

Turgut 230 Okunma

Cevaplar

  • Turgut03 Eylül 2013

    Bu arada bu şikayeti android uygulamadan girdiğim için başlık atamamıştım(atılmıyor.) başlığı sikayetvar.com atmış. Bayanın söylediği gibi yanlış olmuş. İsterseniz düzeltin admin. Düzeltmesenizde olur. Konu anlaşılıyor zaten.

  • Turgut02 Eylül 2013

    Tren her noktada dursun. Hatta dolmuş gibi el kaldıranları alsın. Polatlı'da inen 10 kişiyi geçmez, Sincan'da da 20-25 kişi geri kalan çoğunluğun mağdur olması gerekmez. Sincanda oturan biri gardan banliyö ile çok rahat geçebilir. Hızlı Trenin adını Dolmuş-Tren koymak lazım!

  • Turgut17 Temmuz 2013

    Ben Eskişehir-Ankara seferinden sözetmiştim. Ayrıca Polatlı'da çok az kişi iniyor. Sincan durağı bir nebze kabul edilebilir fakat Polatlı'da durması gereksiz. Trenin 5 dk durması demek en az 10 dk kayıp demek. Aynı hız ivmesini kazanması belli bir zaman alıyor. Ayrıca Polatlı'da okuyanlar veya çalışanlar otobüsleri kullansalar daha iyi olur. Zaten orada inince şehre varmaları belli bir zaman alıyor. Polatlı durağı şehirin epey dışında. Hızlı Tren'den bahsediyorsak belediye otobüsü gibi her durakta durmaması gerekir. Fazla birşey de iatemiyoruz. Sadece 6:45 seferi için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön