Deprem destek listelerine hızlı erişin!
T.C. Cumhurbaşkanlığı ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

T.C. Cumhurbaşkanlığı T. C. Cumhurbaşkanlığı  Kira Ücretlerinde Artış

1.953
Tayyip
Tayyip 16 Ocak 21:36

10 yılı aşkın süredir kiracısı olduğumuz ev sahibimiz 2021 senesinde 800₺ olan kiramızı 10 yılı doldurdunuz bahanesi ile 1500₺' ye çıkardı. İlk süreçte kabul etmedik ancak sonrasında ev bulamadığımız için mecburen kabul ettik. Bu sene ise 1500₺' lik kiramızı 2500₺' ye çıkartıyor. Bunun için mahkemelerde mi koşmalıyız , yoksa başka bir çözümü yok mu?

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
168
3 gün önce

T. C. Cumhurbaşkanlığı Ev Kira Zammı

Ben kiracıyım. 2022 yıl temmuzda 1750 TL'den 3 bin zam yaptı şu an benim elimde kontrat var. Temmuz ayında 6bin kira zammı istiyor. Küçük bebeğim var. 6 bini verirsen otur diyor vermezsen çık diyor. Bende şikayetçiyim. Lütfen bir çaresini bulun. Eşim asgari ücret çalışıyor.

profile
107
3 gün önce

T.C. Cumhurbaşkanlığı Fahiş Kira Fiyatları Yüzünden Kapıda Kalacağız

İnsan hiç kendi memleketinde kapıda kalır mı ya devletimiz yardım etmezse kalacağız küçücük bir ilçede yaşıyorum en fazla 2000 TL eve 5000 TL kira istemek nedir ya? Biri böyle istiyor diye diğerleri de aynısı yapıyor dünyanın boş evi var ama bu gidişle biz kapıda kalacağız bir şey yapın artık ne ol...

profile
368
3 gün önce

T. C. Cumhurbaşkanlığı Kiralıklardaki Fahiş Artış

Ankara'daki Kiralıklar nasıl bu kadar yükseldi, şikayet hattını aradım incelemeye aldık dediler 2 hafta oldu hala çok sıradan Pursaklar da 7 ile 12 arası insaf ya, bir maaş 8 küsur ev sahibi için mi çalışacak insanlar, bunu aşağıya çekmek için ne yapılacaksa artık yapılması lazım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

İsmail
İsmail
 

Biz insan olarak ve müslüman olarak nasıl da...,. Ölü verdik yöneten siz siniz uygulayan bizler güçlü yaşıyor ama zayıf ezilmeye mahkum oluyor böyle bir sistemin içinde bu kiracılar ne yapsın 1060 TL kira ödüyorumve şu anda defetufe artışıyla ev sahibi bana diyor ki devletin verdiği yasa beni bağlamaz böyle bir dünya olmuşuz işte sonrada tetitlerle çıkarmaya çalışıyor lar