12 Haziran 2014

Tbs Avukatlık Sürekli Telefonda Taciz Ve Tehdit Ediyor!

Bir ödememden dolayı hergün Tbs Avukatlık bürosu S**** hanım tarafından aranmaktayım ve devamlı tehdit edilmekteyim. Dalga geçercesine alay edercesine kendileri benimle konuşmakta olup maaşına hacizi koyarım gider, ödeseydin borcunu gibi ters lakayt bir şekilde konuşmaktadır.

Konuşmaların kaydedildiğini biliyoruz gerekli işlemlerin yapılmasını tarafınızca firma nezdinde kişilerle böyle konuşulmaması gerektiğini gerek hukuken ve gerek ahlak çerçevesinde yanlış olduğunu ve tamamen suç olduğunu tarafınızca konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim...

Didem 2.158 Okunma

Cevaplar

  • Tbs Avukatlık Temsilcisi30 Eylül 2014

    "Hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği Ofisimizle ilgili bu mesaj kayıtlarımıza alınmıştır. İlgiliye, kayıtlarımızdaki iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. İlgilinin şikayetine tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya çalışacağız. İlgililer, istek ve şikayetlerini Avukatlık Ortaklığının kurumsal internet sitesinde yer alan iletişim linkinden ya da 0212 375 20 00 numaralı telefondan her zaman doğrudan iletebilirler. Saygılarımızla TBS Turam&Dönmez Avukatlık Ortaklığı"

  • Didem16 Haziran 2014

    asla memnun degilim. ve uyarılmalarını rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön