Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Tay Sürücü Kursu Ehliyetimi Evraklarıma El Konulduğu İçin Alamadım

Belen
20 Nisan 2022 19:25
8.959

Bahçeşehir Tay Sürücü Kursu'nda ehliyet eğitimi aldım. Kazandım ehliyet harcına kadar yatırdım. Ailevi sorunlar yüzünden evraklarıma el konuldu devlet birimlerinde mevcut ve tehdit unsuru niteliğinde bir sürü olay yaşanırken can güvenliğimizde olmadığı için kazandığım ehliyeti zaman aşımı dedikleri için alamadım. Kadına şiddet mağduru olduğum için devlet tarafından korunuyorum ve sular durulduğunda tekrar tekrar iletişime geçmemize rağmen biz size dönüş yapacağız demelerine rağmen hiçbir sonuç alamadık.

Neticede kursa ödeme yapılmış ve ehliyeti kazandığına dair bilgide görünüyor. Durumu sürekli izah etmemize rağmen biz sizi arayacağız diyeli 1 yıl geçti. İki gün önce yine gidildi. Yine aynısı yapıldı. Kadına şiddet mağdurlarından biride benim, bu da şiddetin başka bir hali.

Gelişme
Gelişme

25 Nisan 2022 00:36

Tay sürücü kursu dönüş yapınca sorunun çözüleceğini düşündüm. Benim için sorun çözülmedi. Maalesef. Evraklarımıza el konuldu ve özel sebeplerden dolayı kazanılan hak için bir opsiyon sağlanmadı. Yetkili hızlı bir şekilde dönüş yapsada çözüm olmadı. Tekrar kurs ücreti ödememiz gerektiği bilgisi verildi.

Belen
20 Nisan 2022 20:58

Tay sürücü kursu sahibine çok teşekkür ediyorum. Her şeyden önce konuyu ciddiye alıp hemen dönüş sağlaması beni çok mutlu etti. Bazen özel nedenler olabiliyor hayatımızda, bu süreçte destek oldukları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz