17 Nisan 2015

Tavuk Dünyası Yemekte Salyangoz!

16.04.2015 günü Konya zafer Tavuk Dünyası dayamış olduğum yemek içerisinde salata içinden davetsiz bir misafir çıktı. Hemde kanlı canlı hareket eden salyangoz şefe gösterdik daha önceden de çıkmış ben 2. kişi olmuşum gayet rahat bir şekilde karşıladılar. Yemeği yarım kaldı. Aldı götürdüler.

Özür olarak herhalde 2 adet bisküvi tatlısı getirdiler. Hem aç kaldım hem de çekinmeden yemeğin ücretini suratıma güle güle aldılar. Mail yoluyla şikayette bulundum beyfendiler tenezzül edip dönmediler bile.

Murat 1.716 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Nisan 2015

    diğer müşterilerinin şikayetlerini okudum çoğuna verdiğiniz cevap bana verdiğiniz cevapla aynı Aynı kalıpla aynı karakter le ben benden alınan ücretin hesabını sin diremedim. o yüzden sizin isletmenin pisligini heryerde anlatıyor ve resimlerini gösteriyorum. Konyada bulunan yerel gazetelerde göstereceğim. Bu kadar basit é alınacak Pardon deyipde bende eyvallah demiyecegim. Sosyal sitelerde yayınlıyorum

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi17 Nisan 2015

    Murat Bey, Öncelikle şubemiz hakkındaki geri bildirimlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Şube yetkilileri ve çalışanları konuyla alakalı ciddi manada uyarılmıştır. Bundan sonraki süreçte tekrarının olmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Anlayışınıza ve ilginize Teşekkür eder ziyaretlerinizin devamını dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön