Tavuk Dünyası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tavuk Dünyası Küçük Küçük Böcekler

557
Ali
Ali 06 Mart 14:44

Yıllardır gittiğim bir yer severim ama Bursa Korupark Şube 05.03.23'de saat 21:30 gibi iki kız iki erkek dört arkadaş gittik kız arkadaşımızın salatasında küçük küçük böcek hatta böcekler çıktı Gıda sektörü lütfen çok daha dikkatli ve hijyen olunuz.

Onun dışında uzun boylu bir bay garson arkadaş masamızın arkasında durmuş masamızda dönen konu dışı muhabbetleri hem dinliyor hem de gözlerini dikmiş bakıyor şimdi ben bu adama ne dikiliyorsun ne bakıyorsun deme hakkına sahibim ama böcekler o kadar midemizi bulandırdı ki es geçtim.

Onun dışında Daha önce Kent Meydanı AVM ® Tavuk Dünyası şubesinde arkadaşımla yemeğimizi yerken yan masada ki iki kişiden biri karadut suyu istedi sipariş masasına geldi kadın bir iki Yudum ® içip beğenmediğini söyledi.

Garson arkadaş karadut suyunu hazneye geri boşalttı bu duruma şahit olduk kötü bir durum lütfen çalışanlarınıza da eğitimi daha iyi verin. Eski tavuk dünyasını arar olduk.

Tavuk Dünyası Logo
Tavuk Dünyası06 Mart 16:16
Tavuk Dünyası Logo
Tavuk Dünyası09 Mart 18:46
Ali
Ali09 Mart 19:02

Yetişemedim tekrar arayabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Logo
Tavuk Dünyası13 Mart 16:37

Benzer Şikayetler

profile
285
07 Mart

Tavuk Dünyası Salyangoz Çıktı Onun Çözülmesi

3 gün önce Bursa Osmangazi ilçesi Kent Meydanı 19 00 da tavuk dünyasına gittim sipariş verdim. Siparişim geldi ve salatanın içinden salyangozlar çıktı ve garson arkadaşa gösterdiğimde bu sorunu sürekli yaşıyoruz. Dediği zaman başımdan aşağı kaynar sular döküldü ben hamileyim hassas dönemlerim deyim ...

profile
798
15 Haziran 2022

Tavuk Dünyası Salatadan Kurt Çıktı

14.06.2022 Kent Meydanı Tavuk Dünyası şubenizden bir köri sipariş vermiştim. Keşke vermeseydim büyük bir iştahla yerken salatanın için de kurtla göz göze gelmemle her şey hüsran oldu. Sonuç kusmakla son bulmadı bütün gün midemin ağrısı arkadaşlarımın aynı şekilde yememesi ben bu kurtlardan yemişte o...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .