08 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5888164

Tavuk Dünyası Kabalık Yapıldı!

Garsonlarının ilgisizliği, kabalığı diz boyu patronlarının ise sadece elemanlarını savunması kendi firmasının iyiliği için alttan alması, yemeklerin kötü olması yemeklerin geç gelmesi bizlere seçenek sunuluyor.


Biz seçiyoruz sonra kalmadı deniliyor özellikle F** K*** isimli elemanları saygısız, lüzumsuz bir şahsiyet, kaba, kendini bir şey sanan birisi ve diğerlerinin de ona ayak uydurması tuhaf bir durumdu, iftar saatini zehir ettiler bize. Gereken her şeyin yapılmasını arz ederim.

Büşra Büşra 508 Okunma

Cevaplar

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Büşra Hanım Merhaba, Öncelikle değerli geri bildiriminiz ve uyarılarınızı bizlere ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinizle alakalı geri bildirimde bulunmak adına sistemde belirttiğiniz numaradan sizleri aradığımı fakat irtibat sağlayamadığımı belirtmek isterim. Şikayetinizin oluştuğu şubemizin ismini belirttiğiniz takdirde gerekli uyarılar ve ikazlar ilgili şube yetkililerine ve çalışanlarına yapılacaktır. Bir daha ki ziyaretlerinizde aynı sorunla karşılaşmamanız adına gerekli önlemler alınacaktır. Ziyaretlerinizin devamını diler, Teşekkür ederiz. Büşra Gökdemir Halkla İlişkiler Uzmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler