Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tavuk Dünyası Hizmet Sıfır Hijyen Sıfır

profile
23 Ağustos 2022
429

Ayvalık kırlangıç AVM'de bulunan tavuk dünyasında her şey sıfır 45 dakikadır garsonlara seslenmemize rağmen duymazlıktan ve görmemezlikten geliniyor bu son şanstı bir daha asla gitmem. Masa temizliği yok son gittiğimde tavukları da yanmıştı.

Tavuk Dünyası Logo
24 Ağustos 2022 14:52

Benzer Şikayetler

Tavuk Dünyası İhmalsizlik Ve Saçmalık

profile
1 gün önce
-

Tekirdağ değirmenaltı'ndaki Tavuk Dünyası'na sipariş verdim. Restoran kapatılmış, oraya yemek için gittik ve ekmek istedik. 20 dakika sonra tavuklar gelirken işleten müdür ve garsonlar da boşuna boy gösterisi yapıyorlar. Bence hiçbir şey anlamadık.

İzmir Optimum AVM Tavuk Dünyası Gecikme

profile
1 gün önce
21

19.09.2023'te 2 kere İzmir Optimum AVM tavuk dünya'sına yemek yemek için girdik. İlk geldiğimizde bir sıkıntı yoktu. Gayet hızlı bir şekilde servis edildi yemeklerimiz. Akşam 19.00 gibi geldiğimizde yarım saatte bir yemeği getiremediler. Sipariş veren tek arkadaşımızdı zira. Bir süre geçtikten sonr...

5
Çözüldü

Tavuk Dünyası Hizmet Ve İlgisizlik

profile
2 gün önce
55

Ben ve 3 arkadaşım Tavuk Dünyası Maltepe Park şubesine gittik . Hizmetten hiç memnun kalmadık siparişlerimiz çok geç geldi. Verdiğimiz sipariş yanlış ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tavuk Dünyası Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 42 dk
Benzer Şikayet Yaz