16 Şubat 2015

Tavuk Dünyası Hijyenik Olmaması!

5 Şubat 2015 tarihinde arkasımla Maltepe sahildeki Tavuk Dünyası'nda barbekü soslu tavuk sipariş ettik. Yemeğimizi yerken yeşilliklerin arasındaki çeri domatesinin üzerindeki çamurları fark ettik. Garsonu çağırdık ve gösterdik. Tabaklarımızı aldı gitti ne bir özür ve bu hatanın telafisi yapılmadı. Biz dışarıda ne zaman yemek yememiz gerekse hep Tavuk Dünyası'nın değişik şubelerinde yeriz, ister istemez düşündüm kimbilir yeşilliklerin arasında bugüne kadar ne çamurlar yemişizdir sayenizde. Ben bu günlerde hasta annemi, babamı, oğlumla, kardeşimle Tavuk Dünyası'na getirmeyi düşünüyordum. Hep sizi oraya götüreceğim barbekü soslu tavuğa bayılacaksınız demiştim. Uğradım hayal kırıklığı yaşadım.

Şefkat 1.960 Okunma

Cevaplar

  • Şefkat22 Mart 2015

    Merhaba ben mail olarak değil bir Özür telefonu beklerdim benim tek tercihim Tavuk Dünyası barbekü soslu tavuktu hayrandım o tarihten beri gitmiyorum ailemi getirecektim onlarda soruyorlar hani senin meşhur metetiğin yere bizi ne zaman gösterecek sin diye sanırım aynı şeyle karşïlaşmaktan korkuyorum

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Şefkat Hanım, Öncelikle şubemiz hakkındaki geri bildirimlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Şube yetkilileri ve çalışanları konuyla alakalı ciddi manada uyarılmıştır. Ürün yıkama ve temizleme talimatları işletme yetkililerine tekrar dan anlatılmıştır. Bundan sonraki süreçte tekrarının olmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Anlayışınıza ve ilginize Teşekkür eder ziyaretlerinizin devamını dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön