11 Temmuz 2014

Tavuk Dünyası Getirilmeyen Sipariş!

7 temmuz günü iftar için Olivyum'daki Tavuk Dünyası şubesine gittik. 2 çorba, başlangıç için mozeralla sticks ve yemek olarak da izgara köfte ve cheese california menülerini sipariş ettik. Çorbalar geldi, orucumuzu açtık lakin akabinde ne başlangıç tabağımız ne de asıl menülerimiz gelmedi.


İftar vaktinden tam 20 dakika önce sipariş vermiştik halbuki. Çevremizde bizden sonra gelen tüm masaların menüleri geldi ve biz hala bekliyorduk. Dayanamadım sordum ne zaman gelir diye: geliyor dediler. Aralarında konuştuklarına göre bizim siparişi tam not etmemişler, tekrar masaya gelip sizin siparişiniz ne idi dediler. 45 dk. bekletildikten sonra bu soruyu duyunca siparişleri iptal edip içilen çorbaları ödedik kalktık...

Samed 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Samet Bey, Öncelikle şubemiz hakkındaki geri bildirimlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Gerekli uyarılar tarafımızdan şubeye bildirilmiş olup, bundan sonraki süreçte tekrarının olmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Anlayışınıza ve ilginize Teşekkür eder ziyaretlerinizin devamını dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön