13 Şubat 2013 #1629525

Tavuk Dünyası Çiğ Tavuk Servis Ettiler!

12. 02. 2013 tarihinde marmara parktaki tavuk dünyasında arkadaşımla yemek yemek için gitmiş bulunduk. Siparişlerimiz geldi daha ilk lokmada bir gariplik olduğunu anladım çok fazla sos vardı birkere insanı rahatsız edecek derecede garsonlardan birini çağırıp bir gariplik olduğunu söyledim sosu size farklı gelmiştir dedi.Bıçakla tavuğu kestiğimde hayvanın kanı olduğu gibi çıktı et daha pespembe duruyodu tavuk resmen canlıydı diyebilirim. Anladımki tavuğun çiğ ve hiç pişmemiş olmasını baharatlarla kapatmaya çalışmışlar feci bir mide bulantısıyla garsonu bir daha çağırdım ve yemeği yapan şefi uyarmasını istedim birçok hastalık pişmemiş etlerden insanlara geçebiliyor lütfen dikkate alın derim.

Seher 771 Okunma

Cevaplar

  • Seher10 Eylül 2013

    Ve restoranlarımız da pişirilerek müşterilerimize sunulmaktadır. demişsiniz yok bide pişirmeseydiniz hoş zaten pek pişiriyorsunuz sayılmazdı.

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın yetkili; Sitenize ulaşan 1629525 nolu şikayet ile ilgili; Restoran ekibimiz pişirme konusunda eğitimlerden geçirilmiş olup, gerekli uyarılar yapılmıştır. Bu arada belirmek isteriz ki; ürünlerimiz en az 12 saat soslar ile marine edilip, restoranlarımıza hazır olarak gönderilmektedir. Ve restoranlarımız da pişirilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Misafirimize yaşattığımız sıkıntıdan ötürü özür diler, kendilerini restoranımız da misafir etmek isteriz. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön