Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Tavuk Dünyası Buz Gibi Çorba

profile
30 Mayıs
34
Polat'ın Teşekkür Mesajı
“Tercih ettiğimiz bu başarılı restoran zincirinin kalite standartları ender de olsa personel aksaklığı nedeniyle bazen değişebiliyor. Dikkate alındı ilgilenildi sorumlu birim uyarıldı teşekkür ederim.”

Aşırı soğuk gelen çorbanın değiştirilmesini rica ettim. Değiştirildi ama gelen çorbanın tadı ve kıvamı su gibi olmuştu. Diğer şubelerde içtiğimiz çorba değildi. Tekrar durumu garson ve kasadaki arkadaşa ilettim.

Garson arkadaş, 'Ben mutfakta kendim ısıttım, içine su katmadım' dedi. Sonuç çorbayı içmedim, kaldırılmasını rica ettim. İçilecek bir çorba değildi. Sizden ricam, mümkünse garsonların mutfağa girmesine izin vermeyin ve çorba konusunda dikkat edin.

Tavuk Dünyası Buz Gibi Çorba
Tavuk Dünyası Logo
31 Mayıs 19:36

Değerli Misafirimiz Polat Bey ile yapmış olduğu paylaşımın çözümü adına iletişim kurularak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Misafirimizin ziyaretlerinin devamını dileriz. Saygılarımızla, Tavuk Dünyası Misafir İlişkileri Ekibi

Polat
31 Mayıs 19:40

Tercih ettiğimiz bu başarılı restoran zincirinin kalite standartları ender de olsa personel aksaklığı nedeniyle bazen değişebiliyor. Dikkate alındı ilgilenildi sorumlu birim uyarıldı teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

3

Tavuk Dünyası İşletme Sahibinin Umursamazlığı

profile
13 Ağustos
54

Çalışan arkadaşlara Çorba tam pişmemişti ve kötü olduğunu dile getirdim. Bir süre sonra işletme sahibi ve çalışan yanıma gelip çorbayı beyefendi beğenmemiş dedi. İşletme sahibinin dediği şey ise tamam. Bu konuyla ilgili tarafıma dönüş istemiyorum önerim insanlarla müşteri ilişkisini bilmeyen işletme...

Tavuk Dünyası Eksik Gelen Malzemeler

profile
11 Ağustos
129

Tavuk Dünyası Ankara Optimum şubesinden Yemeksepeti aracılığı ile verdiğim siparişte çorba eksik gelmiş ve içecekler yanlış koyulmuş. Yemeksepeti ile iletişime geçtiğimde telefonu açmadıklarını söylediler. Ve bu ikinci kez başıma geldi aynı şubeden geçen seferde ekmek eksik gelmişti. Sevdiğim bir ma...

Tavuk Dünyası Zamanında Sipariş Çıkmaması

profile
27 Mart
315

Torium şube 27 Mart 2023 iftar için yemek siparişi veriliyor personel molası bitmek üzere 30 dakikada sipariş çıkmıyor sipariş iptali isteniyor çorba parasını verip çıkalım diye personel iptal olmaz diyor 30 dakikada çıkaramadığı iz siparişin sorumlusu müşterimi iftarsız bırakılmak ne demek? Paramız...

Tavuk Dünyası Lezzet Kötü Ve Müşteri Kaybı

profile
06 Aralık 2022
269

Domates çorbası sipariş verdik. Hazır çorba kullanmaya başlamışlar, sırf salça ile su. Belki sadece bu şube böyle yapıyordur, ama sonuçta isim kalitesi düşüyor. Ardından acılı bir körü aldım tavuklar yanıktı, gerçekten bugün hayel kırıklığına uğradım ve bir daha tavuk dünyasını tercih etmem!

Tavuk Dünyası Lezzet Kötü Ve Müşteri Kaybı
Tavuk Dünyası Lezzet Kötü Ve Müşteri Kaybı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tavuk Dünyası Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 40 dk
Benzer Şikayet Yaz