Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Tavuk Dünyası Ayvalık Kırlangıç AVM Şubesi

profile
06 Ağustos 2022
1.051

05/08/2022 tarihinde saat 20.30-21.30 Ayvalık kırlangıç AVM içerisinde yer alan Tavuk Dünyası isimli işletme. Yoğunluktan kaynaklı gecikmeyi (yarım saatten fazla ) bir nebze anlamakla birlikte, masaya servis ile çatal bıçak istendiğinde erkek olan garson arkadaşın 5 adet çatalı uzatıp alın dağıtın demesi, gelen yemeklerin ise hem dağılmış hem de soğuk vaziyette servisi, salataların kupkuru ve en kalitesiz ürünlerden yapılmış olması, yemeklerin aşırı lezzetsiz ve tavuk parçalarının dağılmış olması, aynı garson arkadaşın masamıza başka bir masanın siparişini getirdiğinde durumu izah ettiğimizde önümüzden tabağı çekip alması, çocuğumuza söylemiş olduğumuz köftenin içinin kıpkırmızı vaziyette pişmemiş olarak servisi, akabinde yeniden yeniden pişirilmesini istediğimizde tabağın garson arkadaşla tüm masaları sipariş almak amacıyla dolaşması, hesap ödemeye kasaya gittiğimde garson iptal ettiğimiz pişmeyen köftelerle ilgili mutfak kısmından "bunun neyi pişmemiş" şeklinde bağırtılar yükselmesi, en sonunda 280 TL ödeyerek aç olarak mekandan ayrılmamamız şeklinde acı tecrübe sonrasında bir daha kesinlikle bu işletmeye ve ülkedeki herhangi bir işletmesine uğramayacağım tanıdığım herkese de bu yönde tavsiyede bulunacağım. Kimse hizmet almadan dünyanın parasını ödemez ancak ben bu kadar kötü bir hizmet karşısında dünyanın parasını ödediğim bir yer hatırlamıyorum.

Tavuk Dünyası Logo
06 Ağustos 2022 16:10

Benzer Şikayetler

3

Tavuk Dünyası Çürümeye Yakın Sebzeli Salatalar

profile
4 hafta önce
48

Merhaba, 23.08.2023 tarihinde Terracity AVM içerisinde tavuk dünyasında yemek için bulunduk. 6 farklı tabak için 6 tane rengi solmuş çürümeye yakın salatalar bu kadar özensiz kirli değiştirilmesini istediğimiz zaman aynı salata tekrar önümüze geldi. Şehrin göbeğinde tam bir fiyasko.

Tavuk Dünyası Çürümeye Yakın Sebzeli Salatalar
Tavuk Dünyası Çürümeye Yakın Sebzeli Salatalar
Tavuk Dünyası Çürümeye Yakın Sebzeli Salatalar
+2

Ankara Acity AVM Tavuk Dünyası Memnuniyetsizliği

profile
06 Temmuz
98

Ankara Acity AVM'de arkadaşlarımla öğle yemeği için Tavuk Dünyası'na gittik. Siparişimizi yarım saatten fazla bekledik ve bu süreçte yan masadaki kişinin tabağında kıl olduğunu gördük. Benim salatam geldiğinde ise salatamdan örümcek çıktı ve içinde yürümeye başladı. Hemen ilgili kişiyi çağırdık ve d...

Beylikdüzü Migros AVM Tavuk Dünyası Yanık Tavuk Solmuş Salata

profile
04 Temmuz
158

Beylikdüzü Migros AVM Tavuk Dünyası isim hakkı verdiği iş yerlerini denetleniyorsa bile en azından internette yazan yorumlara bir kulak versin. Şubelerin o şekilde takip etsin insanların isteklerini şikayetlerini görmezden gelmesin bir firma zirveye dahi çıksa bu tarz eksiklikler zamanla gevşeyip i...

Beylikdüzü Migros AVM Tavuk Dünyası Yanık Tavuk Solmuş Salata
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tavuk Dünyası Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 42 dk
Benzer Şikayet Yaz