18 Nisan 2013

Tavuk Dünyası Yemekten Çıkan Porselen Parçası!

Bugün Cevahir AVM de Tavuk Dünyasından menü aldım ancak yerken salatanın ve makarnanın içinden porselen tabağın kırık parçalarından çıktı. o parçayı ağzımdan çıkarttım. damağımı veya dilimi kesebilirdi hatta ben onu yutabilirdim. oradaki görevliye bildirdiğimde ise hiç bir şey söylemeden özür bile dilemeden hatta kusura bakmayın bile demeden yanımızdan ayrıldı.

Bunun dışında dikkatimi çeken ise bütün tabakların kenarları kırıktı. madem kalitelisiniz madem bir adınız var buna yakışır malzeme kullanmalı ve personeller çalıştırmalısınız. bugün oradan aldığımdan hizmetten kesinlikle memnun değilim ancak bu kadar ilgisiz olunabilirdi. bundan sonra asla tercih ve tavsiye etmeyeceğim bir mekan.

Canan 302 Okunma

Cevaplar

  • Tavuk Dünyası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın yetkili; Sitenize gelen 1750310 nolu şikayet ile ilgili; Restoran sorumlularımız kullanılan malzemelerin kontrolü ile ilgili uyarılmış olup, Servise uygun olmayan malzemeler, kaldırılmıştır. Müşterimizin ilgisizlik olarak nitelendirdiği davranış şekli, bizim de restoranlarımız da onaylamayacağımız bir durum olup, Personelimiz bu konuda gerekli eğitimlerden geçirilmiştir. Öncelikle müşterimize yaşatmış olduğumuz olumsuzluktan ötürü özür diler, iletişim adreslerini tarafımıza göndermeniz durumunda, Bizi uyarılarından ötürü teşekkür etmek ve Kendisini misafir etmek isteriz. Saygılarımla.

  • Canan 27 Nisan 2013

    dönüş bile yAPILMADI ne memnuniyeti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön