Tavuk Dünyası Soğuk ve Yanlış Sipariş Üstüne İlgisiz Personel!

Şaban D. |

Konya Novada alışveriş merkezi Tavuk Dünyası şubesinde vermiş olduğumuz acılı but menüsünde gelen tavuk buz gibiydi. Garsonlara ilettiğimiz halde değiştirip getirdiler fakat aynı menüyü sadece tabağı değiştirip getirdiler ayrıca gelen makarnada buz gibi ve sossuzdu. Şube yetkilisi ve kasa görevlisine iletilen konudan dolayı özür bile dilenmeden gönderildik. Yemiş olduğumuz makarnanın ücreti alındı bu kadar kalite standartı düşük bir firma olamaz.

Etiketler :

Kalite - Lezzet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  13:48

  Şaban Bey Merhaba,

  Değerli misafirimizle ivedilikle irtibata geçilmiş olup gerekli detaylar kendisinden alınmış ve
  gerekli bilgilendirme tarafına yapılmıştır.

  Bir daha ki ziyaretlerinizde Konya Novada şubemizde aynı sorunlarla karşılaşmamanız adına gerekli uyarılar ciddi manada yapılacak olup, gerekli önlemler muhakkak alınacaktır.

  Ziyaretlerinizin devamını diler, Teşekkür ederiz.

  Büşra Gökdemir
  Halkla İlişkiler Uzmanı

 • Şaban D.
  07 Eylül
  18:43

  Arayabilirsiniz istediğiniz zaman müsaitim uyarmakla falan düzelmez sizin bu probleminiz tamamen paraya doymuş müşteri memnuniyeti beklentisi olmayan bir şube

 • 06 Eylül
  13:54

  Şaban Bey Merhaba,

  Öncelikle değerli geri bildiriminiz ve uyarılarınızı bizlere ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizle alakalı geri bildirimde bulunmak adına formda belirttiğiniz numaradan 6.9.2016 13:51 tarihinde sizleri aradığımı fakat irtibat sağlayamadığımı belirtmek isterim.

  Müsait olduğunuz saat aralığını bizlerle paylaştığınız takdirde şikayetinizle ilgili detayları sizlerden öğrenmek isteriz.

  Akabinde bir daha ki ziyaretlerinizde aynı sorunla karşılaşmamanız adına Konya Novada şubemize gerekli uyarılar yapılacak olup, gerekli önlemler muhakkak alınacaktır.

  Ziyaretlerinizin devamını diler, Teşekkür ederiz.

  Büşra Gökdemir
  Halkla İlişkiler Uzmanı