Taurus Lastikleri Kalitesizliği

Resul Resul04 Şubat 22:25

Taurus markalı almış olduğum sıfır lastik, henüz alalı 5 ay bile olmadan yolda bulunan bir kasis üzerinden geçerken yarıldı, sözde garantiye gönderdik 2 ay oldu ne arayan var ne soran.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Resul 07 Şubat 22:42

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Lastiklerimizin araç ile zemin arasında bağlantıyı sağlayan tek unsur olduğunu falan hatırlatmanız gerçekten çok faydalı oldu. Keşke sizde bu hususu dikkate alarak lastiklerinizi daha kaliteli üretebilseydiniz. Zira bunu yapabilseydiniz ne beni mağdur edip bu konuşmayı yapmaya mecbur bırakacaktınız ne de kendinizi haklı çıkarabilmek için kaç gündür burada mesai harcayacaktınız. Neyse ben bu konuşmaya daha fazla devam etmeme kararı aldım çünkü bu ķonuşma böyle sürüp gidecek ve bir sonuca varamayacağız bu net anlaşıldı. En iyisi kalan üç lastiği de çıkartıp çöpe atmak ve kendimize daha önce kullanıp deneyimlediğimiz bir firmadan dört tane lastik almak...

Taurus Lastikleri Logo Taurus Lastikleri 07 Şubat 09:49

Değerli Müşterimiz Şikayet konusu olan lastiğinizi teknik uzmanlarımız tarafından detaylı olarak incelenmiştir. İnceleme sonucu ile alakalı da sizinle telefon ile iletişime geçerek yapmış olduğumuz açıklama da belirttiğimiz üzere, Lastiklerimiz araçla zemin üzerinde bağlantıyı sağlayan tek unsurdur.Dolayısıyla lastiklerin çalışma esnasında gövdesine alacağı hariçten kesilme,darbe ve hasar gibi unsurlara öncelikle araç altındaki lastikler maruz kalmaktadır. Zaten sizde bir kasise girdikten sonra böyle bir hasarlanmanın olduğunu ifade etmektesiniz. Sizde hak verirsiniz ki etrafımızda bulunan bir çok nesnenin darbe ve hasara karşı bir dayanma gücü vardır.Örneğin;Çeliği zorladığınızda kırıyorsunuz ,demiri zorladığınızda yamultuyorsunuz. Satışını yapmış olduğumuz ve sizinde kullanmış olduğunuz markalı lastiklerimiz dünya standartlarında üretilmekte ve üretimi yapıldıktan sonra bu standartlar içerisinde testleri yapılarak nihai müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Saygılarımızla Tatko Lastik.

profile-icon Resul 06 Şubat 08:22

Sizi gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Nasıl kullanıcı hatası oluyor bu. Ne yapacağız herhalde bu lastiği aldık diye arabamızı trafiğe çıkarmayıp kapalı bir alanda muhafaza edeceğiz. Yani her yol üzerinde bulunan böylesine sıradan bir kasiste sıkıntı çıkması kullanım hatası mı oluyor? Diyorum ki ben lastiği herhangi bir yere sürtmedim, vurmadım normal yolda giderken gerçekleşen bir olay bu. Sonuç olarak şunu anlıyorum ürününüzün Türkiye şartlarında kullanılması pek mümkün görünmüyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ahmet 04 Mart 13:14  

    Tam da Taurus marka lastik sipariş ediyordum ki dur bi Şikayetvar'a bakayım. Yorumlar nasılmış göreyim dedim. Sizin şikayetinizden ve taurus cevabından sonra almaktan vazgeçtim. İyi ki bakmışım. Birileri bu firmaya Türkiye'de yaşadığımızı anlatsın.

  • profile-icon Mehmet 20 Şubat 23:00  

    Bu marka lastik alacaktım senin yorumları gördüm ve aman bu abartıyor dedim sonra firma yetkilisinin pişkin pişkin yazdıklarını görünce bu marka lastik almaktan vazgeçiyorum. İlk başka şikayetini okuyup bu da abartı diye düşündüğüm için resul senden

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler