28 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1980180

Tatliharfler.com Yanlış Adres Ve Yanlış Kişiye Ürün Teslim Ettiler!

Tatliharfler.com'dan 25 ağustos Pazar günü siparişimi verdim. 26 Ağustos günü arayıp siparişimin durumunu sorduğumda kargoya verildiği ve 27 Ağustos tarihinde teslim edileceği tarafıma bildirildi.


27 Ağustos tarihinde 16:00 sularında hala kargo gelmediği için çağrı merkezini arayıp kargo takip numarası aldım.


Sürat kargonun sitesinden baktığımda, sadece alıcı adının doğru olduğunu, adresin ve telefon numarasının benim sisteme girdiğimden tamamen farklı olduğunu, üstüne kargonun başka birine teslim edildiğini öğrendim.


Başka bir adres ve telefon numarası girmek çaba gerektireceği gibi çalıştıkları kargo şirketinin de ad soyad kontrol etmeden başka birine teslim etmesi gerçekten etkileyici.

Cem 71 Okunma

Cevaplar

  • Cem28 Ağustos 2013

    He bu arada, yeni kargoda da adres yanlış! Bu kadar zor mu acaba doğru adresi vermek

  • Tatliharfler.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Ziyaretçimiz yeni paketinize ait takip numaraı 1de1bf370689 şeklindedir. Dilerseniz Sürat Kargodan çıkışınızı kontrol edebilirsiniz. Eski paketinizin geri çektirilip yeniden iletilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kargonun yanlış ilettiği paketinizin takip kodu 12df82816796 şeklindedir.

  • Tatliharfler.com Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile görüşülerek kargo firmasına gerekli şikayet iletilmiş alıcıya ulaştırılması için yeniden kargoya paket teslim edilmiştir. Müşterimize anlayışından dolayı teşekkür eder, kargo firmasından kaynaklı sorun nedeni ile tekrar özür dileriz. Saygılarımızla, Tatliharfler.com

Ziyaretçi Yorumları