17 Ekim 2016 #6700255

Tatlıcı Köse Şekerlenmiş ve Bayat Tatlı Satıyor

Kardeşimin tatlı merasimi için telefonla Ceyhan Tatlıcı Köse'den iki tepsi sıcak ve taze diye özellikle belirttiğimiz tatlı siparişini verdik. İki defa aradım iki farklı fiyat verdiler. Bunu söyleyince uygun olan fiyatı kabul ettiler. Sonra tepsiyi süslemelerini istedik ona da bu kadar az siparişe olmaz dediler. İlk aradığımda da olur demişlerdi, onu söyleyince tamam dediler. Tatlıları almaya gittiğimizde çalışanlar gayet ilgisizdi. Neyse tatlıları aldık ve tatlı merasimiyle ikrama başladık. İnanın tatlılar şekerlenmişti. İçinde fıstık yok gibiydi. İlginçtir ki bayattı da. Bu özel günümüzde bizleri mağdur ve mahcup eden Köse, büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yazıklar olsun...

Betül 495 Okunma

Cevaplar

  • Betül26 Ekim 2016

    Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ama şekerlemesine sebebiyet verecek nedenleri okudum ve okuduğum nedenlerin hiç biri tarafımızca yapılmadı. Saat 20.00 gibi tatlıyı aldık, 20.30 gibi ikram ettik. Ki aldığımızda soğuktu. Ayrıca sorulan ücret iki farklı şubeden değil aynı şubedendir. Yani aynı şube aynı tatlı için iki farklı fiyat veriyor.

  • Tatlıcı Köse Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Öncelikle, böylesi özel bir günde, ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz hayal kırıklığına dair üzüntümüzü belirtmek isteriz. Sizden daha fazla detaylı bilgi alamadığımız için yazmış olduklarınızdan anlayabildiğimiz kadarıyla size yanıt vermeye çalışacağız. Köse ürünlerinin (özel üretimler hariç) şubelerimiz ve bayilerimizde nihai satış fiyatı şerbetli tatlılarda Kdv dahil 30-TL ‘dir. Bu fiyatın üzerinde bir fiyattan satış mümkün değildir. Ancak, fazla miktarlarda alımlarda bayimiz kendi tercihi doğrultusunda, satış arttırma teknikleri dahilinde fiyatı bir miktar aşağı çekebilmektedir. Ayrıca 1 tepsi şerbetli tatlı kg’ı tepsisine göre 2,7 kg -3,2kg arasında değişiklik gösterebilmektedir. Yani tepsi satışlarında tepsi tartılarak çıkan kg miktarına göre fiyatlandırılmaktadır. Tatlılarımız şube ve bayiliklerimizde günlük olarak pişirilmekte ve şerbetlenmektedir. Bu hususa vermiş olduğumuz özen doğrultusunda tüm şubelerimiz kalite kontrol ekibimiz tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Özellikle sipariş verilen ürünler mutlaka sipariş öncesinde hazırlanarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Paketlenmiş olan sıcak ürünün muhafaza koşullarında değişiklik olması, örneğin paketi açılmadan uzun süre bekletilmesi, buzdolabına konması vs… hamurlaşma, şerbetinin yoğunlaşması ve şekerlenmesine sebebiyet vermektedir. Tatlılarımızda %100 pancar şekeri kullanılmakta olması nedeniyle de uzun süre soğuk ortamda bekletilen şerbetli tatlılarımızda şekerlenme olmaktadır. Ancak bu tatlımızın kalitesine dair bir bozulma değildir. Şekerlenme olan tatlılarımızı 1-2 dakika ısıttıktan sonra rahatlıkla aynı lezzeti ile tüketebilirsiniz.   Aynı zamanda şikayetiniz doğrultusunda Ceyhan bayimiz mutlaka uyarılacak ve ekibimizin kontrollerinde belirtmiş olduğunuz hususlar üzerinde durulacaktır. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, hayat boyu ağzınızın tadı bozulmasın temennilerimizi iletmek isteriz. Saygılarımızla, Köse Tatlıcılık AŞ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön