13 Şubat 2013

Tatilvitrini.com Ek Ücret İstiyor!

Tatilvitrini. com adlı internet sitesinden 1 hafta kadar takip edip araştırdığım ve en sonunda karar verdiğim Antalya/ side bölgesindeki bir otelden 08/02/2013 tarihinde Haziran ayı için tatil satın aldım. daha garanti olması içinde ilgili tur şirketini Ankara şubesini arayıp telefonla rezervasyonumu yaptırıp ücretini kredi kartı ile ödedim.O günü akşamı Tatil Vitrini ana bayisinden aranıp 200 tl civarı ilave ücret ödemem gerektiği aksi halde iptal edeceklerini söylediler. sebepleri de çok ilginç tüm dünyanın aynı anda gördüğü internet sitelerindeki ücretlerin yanlış yazıldığı. kocaman şirket kendilerinden kaynaklı şeyler için.

Tamer 480 Okunma

Cevaplar

  • Tamer11 Nisan 2013

    İnretnete şikayet yazacam dediğimde neden yazarsanız yazın dediniz madem eski fiyattan yapacaktınız. tamamen asılsız ve geri dönüşyapmayacağımı bildiklerinden forlamlite icabı beni aradılar. bende düşüneceğimi söyledim. ilgili firma yetkilisi beni tekrar arayacağını söyledi . ama aramadı.

  • Tatilvitrini.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Misafirle görüşülüp fiyat farkı olmaksızın rezervasyon yaptırabileceği bilgisi verilmiştir.Dönüş yaptığı takdirde aynı fiyattan rezervasyonu yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön