03 Eylül 2013

Tatilvitrini.com Bize Bilgi Vermeden Odanın Türünü Değiştirmiş!

8 saatlik yolculuktan sonra otelimiz Royal Palm Resort'a ulaştık. Otel görevlileri, bize Garden Room vereceklerini, Tatilvitrini.com'dan gelen belgede bu şekilde belirtildiğini söylediler. Halbuki bana gelen kopyasında ana binada standart oda şeklinde görünüyordu.

Hatanın düzeltilmesi için Tatilvitrini.com'u aradığımda adamlar hatalarını düzelteceklerine, ukalaca bir tavır ile bana "verdikleri odanın garanti olmadığını, istedikleri zaman müşteriye sormadan oda çeşidini değiştirebileceklerini" söylediler. Tabi bu tartışma uzayıp bitti.

Adamlar çok rahat bir şekilde mahkemeye ver demekten çekinmiyorlar.

Bülent 393 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 19 Eylül 2013

    cevap geldi ama arkadaşlar hala yaptıkları şeyi savunuyorlar. ne demek "Standart Odalardaki yoğunluk nedeniyle"? bu cümleniz hiç bir yönü ile doğruyu ifade etmiyor. çünkü: siz daha kayıt aldıgınız gün bizim oda bilgilerimizi "garden room" diye otele göndermişsiniz. hadi diyelim yoğunluk var, benim odamı başkasına satıp nasıl bana sormadan oda türümü değiştiriyorsunuz? madem yogunluk var daha lüx garden room'ları satsana!!! hadi diyelim odayı verdin, bana niye haber vermiyosun. 20-25 kişi gittik ve insanlara mahçup ettiniz beni. kendisine müşteri temsilcisiyim diyen arkadaştan hiç bahsetmiyecem bile. tek yaptığı anlamsızca cümleler kurup asabınızı bozmak.

  • Tatilvitrini.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Rezervasyon yaptırmış olduğunuz tesiste konaklamış olduğunuz Garden Room (Bahçe Odalar) bu sene içerisinde sıfırdan yapılmış olup, ana binada bulunan Standart Odalardan daha üst düzeydedir. Bu nedenle, tesis anabinadaki Standart Odalardaki yoğunluk nedeniyle oda tipiniz hakkında Upgrade işlemi gerçekleştirmiştir. Bir daha ki rezervasyonunuzda yardımcı olmak istediğimizi bildiririz. Saygılarımızla, Tatilvitrini.com Müşteri İlişkileri

  • Bülent 04 Eylül 2013

    bir daha tatilvitrini (vizyon turizm TAŞ) ile asla iş yapmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön