Tatilsevinci.com Ücret İadesi Yapılmadı!

Erkan İ. |

14.01.2013 tarihinde erken rezervasyon olarak Kemerde bir otel rezervasyonu yaptırdık. TEB TR940****9 nolu Can Korur otelcilik hesabına ücreti yatırdık. Bize otelin rezervasyonu yapıldı işlemleriniz tamam dediler. Daha sonraki günlerde oteli aradığımda otelden rezervasyonun tamamlanmadığını öğrendim. Oteldekiler numaralarını aramalarına rağmen ulaşamamışlar. Bende baya bir arama yapmama rağmen sabit hatlarda muhatap bulamadım cep telefonları servis dışı.
Tatılsevinci.com sitesindeki 0850 ile başlayan telefonlarını dakikalarca aramayla düşürebiliyorum. Ücretimi geri istedim iki haftadır oyalıyorlar. Yatırırız diyolar hala yok.

Etiketler :

Para İade Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan İ.
  08 Ocak
  21:56

  Tüketici haklarından lehime karar geldi. Bir hafta daha bekledikten sonra ücreti yatırmadıkları takdirde avukata vererek icra işlemlerini başlatma hakkımı kullanacağım.

 • Erkan İ.
  23 Aralık
  23:06

  Geçen hafta Tursab' tan bilgi geldi
  "....Yönetim Kurulunca
  Söz konusu şikayet ile ilgili olarak dosya muhteviyatındaki belgelerin incelenmesi neticesinde; Sirem Turizm Seyahat Acentasının şikayete konu bedeli iade etmesi hususunda karar verilmiştir.
  Saygılarımızla"
  şeklinde cevap geldi. Artık sirem tur düşünsün. Yaptıkları yanına kar kalmayacaktır. İnşallah Sirem Tur, Cankorur Otelcilik, tatilbizce.com firmalardan alışveriş yapmak isteyenler bunları görür de ona göre alışveriş yaparlar.

 • Erkan İ.
  17 Temmuz
  14:22

  Site yönetimine söylüyorum.

  Ziyaretçiler üye girişi yapmayınca son gönderdiğim mesaj görünmüyor. tatilsevinci.com'un yazdığı
  "Erkan beyin ödemesi kendisine yapılmıştır ve şikayet güncel bir şikayet değildir." yazıyı görenler yanlış bilgilendirilmiş olacak. Onların mesajına yazdığım cevapta ziyaretçilere görünsün. Yoksa başkaları da mağdur olacak.

 • 10 Temmuz
  08:27

  Erkan beyin ödemesi kendisine yapılmıştır ve şikayet güncel bir şikayet
  değildir.

 • Erkan İ.
  05 Temmuz
  20:13

  Dün tatilsevinci.com sitelerindeki canlı desteğine ücreti istediğimi söyledim aldığım cevabı aynen aktarıyorum
  “şikayet sitesinde çıkan şikayetiniz sebebiyle acentamız olumsuz afişe olmuştur ve bunu okuyan insanlar bizi tercih etmemektedirler.. dolayısıyla şikayetinizden dolayı gelirlerimiz oldukça düşmüştür…şirketimizi bu şekilde afişe edeceğinize yasal yollara başvurabilirdiniz…
  iyi geceler..şikayetinize devam edebilirsiniz”
  Gördüğünüz gibi her şey ortada. Bu gibi şirketlerden kimsenin zarar görmemesi için hem afişe edeceğim hem de yasal olarak işlemleri başlatıyorum. Bugün TURSAB Hukuksal departmanına şikayetimi gönderdim Hakkımı alana kadarda uğraşacağım. Pazartesi Turizm Bakanlığının Yatırım ve İşletmeler Bölümüne başvuruyu yapacağım. En sonda avukatıma dilekçemi işleme koyduracağım

 • Erkan İ.
  03 Temmuz
  11:51

  Adamlara hala ulaşamıyorum ve ücretim hala yatırılmadı

 • Erkan İ.
  03 Temmuz
  11:49

  Şİkayetim hala devam ediyor. Ne adamlara ulaşabiliyorum nede paramı alabildim