14 Şubat 2013

Tatilsevinci.com Rezervasyon Sorunu!

Aralık 2012'de Uludağ'a Ocak ayı için rezervasyon yapıp aynı gün tüm ödemeyi peşin olarak yaptım. O tarihten sonra tatile gideceğim tarihe kadar oteli arayarak rezervasyonumun yapılmadığını öğrendim.

1 ay önce Tükoder aracılığı ile ihtarname gönderdim. Bu arada telefon görüşmelerinde bağırarak azarlandım; sanki ben suçluymuşum gibi. Şimdi Kültür Bakanlığına ve savcılığa şikayette bulundum. Biri bunu durdurmalı.

Hülya 558 Okunma

Cevaplar

  • Tatilsevinci.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Hülya hnm doktor olmuş ama çok basit bir konuyu anlayabilecek kadar kendini geliştirememiş. Bu mail Alkoçlardan bizzat tarafımıza otellerinin satışının yapılması için gönderilmiştir. Satış yetkimiz olmayan oteli nasıl satabiliriz? Bu maili Hülya hanıma da gönderdik ama anlayamamış. Bu durumda muhasebeye talimat verilmiştir ve ödemesi 2 mart cuma günü kendisine iade edilecektir. Bu noktadan sonra kendisiyle hiçbir şekide muhatap olmayacağımızı bildirmek isteriz.

  • Hülya15 Şubat 2013

    Siz anlaşmanız olmayan bir otele rezervazyon yapıp parayı alacak kadar seviyesiniz.Bundan sonra kim iddialarını ispatlayacak dolandırılık davasında görülecek.Size başka cevap vermek bile anlamsız.Çünkü siz insanları dolandırmayı meslek haline getirmişsiniz belli ki.Ama bakalım nereye kadar!!!!!!!!!

  • Tatilsevinci.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Hülya hanımın rezervasyonu, ödemesi yapıldıktan 30 dakika sonra Alkoçlar Otele fakslanmıştır ve bunu şirketimiz her şekilde ispatlayabilir. Otelle daha önce yapılan anlaşmamıza göre konaklama ödemelerimiz müşteri girişinden 1 veya 2 gün önce yapılacaktı fakat anlaşmamızı yaptığımız şahıs Alkoçlardan ayrılınca onun yerine gelen bayan ödemeyi 48 gün önce acentamızdan anlamsız bir şekilde talep etmiştir. Bizlerde buna karşı çıkınca Alkoçlarda bu pozisyona yeni getirilen bayan personel rezervasyonumuzu iptal etmiştir. Ayrıca Hülya hnm ve avukatı bizleri arayarak otelle çalışmadığımızı ve çalışmadığımız oteli nasıl sattığımızı sormuşlardır. Ve sorarken de herikiside hadlerini oldukça aşmışlardır. Buna rağmen bizler soğuk kanlılığımızı korumuş ve nezaketimizden ödün vermemişizdir. Onların bu iddialarına karşın şirketimiz Hülya hanıma, Akoçların bize satmamız için gönderdiği oda fiyat listesi mailini göndermiştir. Çalışmadığımız bir oteli satıcak kadar seviyesiz bir şirket değiliz. 5 yılda 30 bin kişinin üzerinde tatilciyi tatile çıkaran şirketimize yapılan bu suçlamalar oldukça yersizdir.Ödeme konusu ise odukça trajikomiktir.Alkoçlar rezervasyonu iptal edince Hülya Hnm rezervasyonunu ilk etapta, farklı bir otele rezervasyon yaptırabileceği düşüncesi ile beklemeye aldırmıştır. Biz farklı bir otele rezervasyonunu yapacağını ve bunun haberini beklerken bir anda kendisinin şikayetiyle karşılaşıyoruz. Şikayet yerine para iadesi isteseydi şimdiye kadar zaten yapılırdı. Bu nokta da söyleyecek hiçbirşey bulamıyoruz. Mert Türkoğlu www.tatilsevinci.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön