Tatilsepeti.com'un Ayarladığı Yerlerde Böcekler Yüzünden Kalamadık.

Korkut A. |

Tatilsepeti.com'dan 4 günlük Alanya İncekum Beach Resort' da tatil satın aldık. Gittiğimiz de reklamla ilgisi olmayan rutubet kokan böcekli bir Bodrum katı verdiler başka oda yok dediler. 1 gece kaldık ertesi gün sağ olsun resepsiyonda ki daha anlayışlı biri başka odaya aldırdı . Bu seferde abartmıyorum 20'nin üzerinde sinek öldürmeme rağmen 3 gün boyunca sivrisinekler tarafından ısırıldık, çocukların her tarafı ısırık oldu .

Ayıptır yazıktır günahtır 1900 tl verdim 6 ay önceden. Helal etmiyorum. Senede bir kez izne çıkıyoruz mahvettiler. Sonra Tatilsepeti.com'dan aldığımız 2. felakete doğru Kaş'a doğru yola çıktık orada da normalde 2 gün kalacakke,n sadece 11 saat kalabildik, havuza bile girmeden yola çıktık. Niye el büyüklüğünde dev örümcekler vardı.

Etiketler :

Konaklama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  11:10

  Sayın Korkut A.,
  Öncelikle yaşadığınız problemi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Konaklama sırasında tesisle ilgili şikayetler bildirildiğinde, beklentilerinizi karşılayabileceğini umduğumuz başka bir tesise yönlendirme yapılabilmektedir. Tesis içerisinde tarafımıza geri dönüş yapılmadığından dolayı geçmişe yönelik yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Farklı rezervasyon işlemlerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

  Tatil Sepeti
  Müşteri Hizmetleri