02 Haziran 2016

Tatilsepeti.com Vize İçin Gerekli Evrakların Zamanında Ulaşmaması ve Eksik Evrak!

25/07/2016 - 01/08/2016 tarihleri arasında almış olduğum Barcelona- Madrid-Lizbon-Porto turunu gerekli olan evrakları Tatilsepeti.com'dan talep edildiğinde talep sonucu uçak ve otel rezervasyonlarını ile ilgili bilgileri geç göndermiş olup ülkeler arasında geçiş sırasında ulaşım bilgilerini koymadıklarından dolayı vize işlemlerinde sıkıntı yaşandı.

Aynı zamanda vize için bu belgenin eksik olduğunu bize acil bir şekilde gönderilmesi gerektiğini talep ettiğimizde geri dönüş olacağını belirtip işlem hala yapılmamıştır. Buradan benim anladığım vize işlemlerini eğer siz yapacaksanız eksik belgelere hazır olun biz uğraşmıyoruz ne de olsa diye anlıyorum. Çalışan insanların vakti zaten çok kısıtlı bir de böyle şeyler ile uğraşması gerçekten zor. Umarım bu tatili almaya değmiştir.

Kumsal 916 Okunma

Cevaplar

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın Kumsal G. İlgili tur operatöründen evraklar talep edilmiş olup , tarafınıza sözlü bilgi verilmiştir. İşlemler devam etmektedir. İsteğimiz dışında yaşanılan olumsuzluktan dolayı özür dileriz. Tatilsepeti.cam Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön