06 Ağustos 2015

Tatilsepeti.com Satın Aldığım Tatilin Cristal Green Bay Resort Sattıkları Koşulu Sağlamayışı ve Deği

27.06.2015-02.07.2015 tarihleri arasında Tatilsepeti.com'dan satın aldığım cristal green bay resort otelinde konakladım. Tatilimizin 3. gününde otelin aqua park havuzunun fayanslarını kırarak bir tadilat başlattılar ve bende tatil sepetini arayarak kendilerine durumu anlattım ve satın alırken 5 yaşında oğlum olması nedeniyle aqua parkın tercihim olduğunu ve tesisin 30.06.2015 itibariyle aqua parkının çalışmadığını belirttim ve muadili bir otele geçmek istediğimi ilettim.


Kendilerinin bana önerisi 3-4 ay önceden rezervasyonunu yaptırdığım ve ücretini ödemeye başladığım tatilin güncel sezon fiyat farkını ödeyerek başka bir otele veya fiyat iadesiz otelden ayrılabileceğimi söylediler itiraz edince.

Volkan 879 Okunma

Cevaplar

  • Volkan07 Ağustos 2015

    İtiraz edince tekrar aradılar ve otelden ayrılırsak 2 gece 3 günüm varken 1 gecelik ücret iadesi yapacaklarını söylediler veya başka otele fiyat farkı ödeyerek geçebileceğimizi söylediler. Ancak aynı koşullarda ETS Tur otel arkadaşlarımızı kendi şirket araçlarıyla başka otele devk ettiler ve bir kuruş fark talebinde bulunmadan. Ben satın alırken aqua parklı denize sıfır bir otel satıldı ve otel koşulları sağlayamıyor diye bedelini bana ve aileme ödetmeye çalışıyorlar. Fiyat farkı neden ödeyeyim satılan şey doğru değil bedelini taahhüt eden ödemeli yani koşulu sağlayamayan otel ama tur şirketi otele karşı zayıfsa böyle saçmalıklar ortaya çıkıyor. Çevremdeki en az 100 kişiye ETS yi önerdim.

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın V. Saçu, Konu hakkında tarafınıza dönüş yapılmış ancak ulaşılamamış, e-mail adresine detaylı açıklama gönderilmiştir.İsteğimiz dışında gelişen olumsuzluktan dolayı özür dileriz. Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Sayın V. Saçu, Geri bildiriminiz tekrar tur operatörümüz aracılığıyla tesisle paylaşılarak en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön