19 Mart 2013

Tatilsepeti.com Olmayan Odaya Rezervasyon Yapılıyor!

Runtalya organizasyonu için Antalya'da 2 Mart için Rixos Downtown'a rezervasyon yapmak istedim. Otel dahil birçok acenta tesisin dolu olduğunu belirterek rezervasyonu almadı. Tatil Sepeti sitesine baktığımda yer olduğunu gördüm ve talepte bulundum. Ertesi sabah bu siteden aranarak tesiste yer olduğu rezervasyon yapabileceğim belirtildi. Emin olup olmadığını sordum.

Onay aldıklarını belirttiler. Rezervasyonu yapıp, ödemeyi aldılar ve voucher ı gönderdiler. Arkadaşlarımız Rixos'ta kaldığı için başka bir otelde yaptığım rezervasyonu %100 cezalı olarak iptal ettim. Başka bir otelde konaklatıp sadece fiyat farkını iade ettiler. Ödediğim ceza, taksi paraları ve çektiğim sıkıntı bana kar kaldı.

Erhan 615 Okunma

Cevaplar

 • Erhan10 Mart 2014

  Sordunuz diye söylüyorum. Asla kullanmayacağım ve herkese anlattım. Sevgiler.

 • Tatilsepeti.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın E Tuncer, Kaydınıza ait geriye dönük olarak gerekli araştırmalar yapılmıştır. Bahsi geçen tesis için müsaitlik alınmış ve alınan müsaitlik dahilinde rezervasyonunuz kabul edilmiştir. Tesis çalışanının vermiş olduğu hatalı müsaitlik sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılmış, alternatif tesis sunulmuş, size özel bir indirim oranı ile yeni kaydınız oluşturulmuştur. O günkü koşullarda, kaydınızı iptal edip tüm tutarın iadeside yapılabilirdi. Amacımız sizi mağdur etmek değil, ihtiyacınıza cevap varmek olduğu dan , yeni tesis için sizin onayınız alınarak işleminiz tamamlanmıştır. Tatilsepeti olarak misafir memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.Bu kaydınızda geriye dönük olarak yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Farklı rezervasyonlarınızda görüşmek dileğiyle. Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri

 • Erhan19 Mart 2013

  Paranın tamamının iade edilmesi şartı ile diğer otelde konaklamak zorunda kaldım. Ayrıca kendileri sebebiyle 160 TL masraf yerine 400 TL ödedim. Yaşadığım sıkıntılar da cabası. Anlık doluluk dedikleri 6 ay öncedenkendilerine bildirilen bir durum esasında. Özür dileyip paramı iade edeceklerine üste çıkmayı beceriyorlar. Bir de Rixos u suçlayıp kendilerini aklamaya çalışıyorlar. Sakın gönderdikleri konfirmasyon mailine inanıp gitmeyin. Mutlaka oteldende konfirmasyon alın.

 • Tatilsepeti.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın E.Tuncer , Şikayetiniz ile ilgili olarak tarafınıza yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapılmıştır.Telefon görüşmemizde de belirtilmiş olduğu gibi tesisten gelen anlık doluluk nedeniyle sıkıntı yaşanmıştır.Buna istinaden istemiş olduğunuz bölgede ve özellikte alternatif farklı bir tesis bulunarak sizin de onayınızla değişiklik işleminiz gerçekleştirilmiştir.İki tesis arasında oluşan fıyat farkının iadesi tarafınıza yapılmıştır. İsteğimiz dışında gelişen olumsuzluktan dolayı özür diler .Bir sonraki rezervasyonunuzda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Tatilsepeti Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön