13 Şubat 2013

Tatilsepeti.com İptal Yada Tarih Ertelemesi Yapmıyor!

Tatil sepetinden 29 aralık tarihi için Erzurum Polat Otele üç gecelik rezervasyon yaptırdık ama bir yakınımızı kaybettiğimiz için tatile çıkamadık bu arada birinci dereceden bir yakınımızdı durumu kendilerine ilettik ve ne tarih değişikliği nede para iadesi yapılmadı.


Bende turizmciyim İstanbul da bir otelim var bu gibi durumlarda sadece ilk gece ücreti yanar gerisi ya iade olur yada tarih değişikliği yapılır.

Eda 477 Okunma

Cevaplar

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın E. Katipoğlu, Şikayetiniz alınmış olup kaydınız ile ilgili geriye dönük araştırma tarafımızdan yapılmıştır. 29 aralık 2012 / 01 ocak 2013 tarihleri arasında yaptırmış olduğunuz kaydınız ile ilgili giriş günü iletmiş olduğunuz iptal talebiniz sözleşme koşulları gereği kaydınızda herhangi bir iptal hakkı olmamasına rağmen tesisle paylaşılmış ancak tesis rapor olmadığı takdirde herhangi bir işlem yapamayacağını belirtmiştir. Tarafınızdan istenilmiş olan rapor gönderilmediğinden kaydınızda herhangi bir güncelleme yapılamamış tesis Yılbaşı periyodu olması sebebi ile de tüm konaklama bedeli yakmıştır.. Sözleşmede yer alan ilgili madde aşağıda bilginize sunulmuştur. '' 6.3- Bu rezervasyonda iptal ve değişiklik mümkün değildir. Buna karşın Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halinde rezervasyon kesintisiz olarak iptal edilebilir. Bu maddede sözü edilen kesinti ve sair ödemeler otellerin veya tur operatörlerinin talepleri olup, Tatilsepeti.com ile ilgisi bulunmamaktadır. '' Geriye dönük olarak bu kaydınızda herhangi bir işlem yapılamayacağını belirtir. Farklı bir rezervasyonunuzda yarıdmcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön