27 Ağustos 2013

Tatilsepeti.com Haksız Para Çekimi Yaptı!

Tatilsepeti.com 'dan rezervasyon yaptırıp tatile gitme kararı aldım , almaz olaydım. Rezervasyonu yaptırdım kartımdan çekim olmadığını , provizyon işlemi olduğunu çekimin, daha sonra olacağını söylediler. Gideceğim yerin mevkisini bilmediğim için, yanlış tatil köyü rezerve edilmiş. Hemen geri arayıp durumun düzeltilmesini rica ettim, ama ne fayda rezervasyon döneminde 5 dk.'ya bir arayan insanlara ulaşamaz oldum.

Neyse bir yetkili çıkıp işlemi yaptığını 169,6 TL' lik fiyat farkının kartıma iade edileceğini, bu işlemi onaylaması içinde başka biri birimden isim verip, o birime durumu söylediğimde gerçekleşeceğini söyleyip aktardı. Yaklaşık 20 kez aramama rağmen , ne değişiklik işlemi, nede iade işlemi yapılmadı.

Tayyar 203 Okunma

Cevaplar

  • Tayyar27 Ağustos 2013

    olan geri dönüş dayatmadan ibaret yeni tesis daha yüksek fiyattan olmalıymış yada ödediğim ücretin yarısı kesilerek iptal işlemi yapılabiliyormuş. hiç bir çalışanın bir diğer çalışanla verdiği cevap tutmazken bana bildirilen sonuç bu oldu. biraz aklı selim olan hiç kimse tatil sepetiyle iş yapmamalı.

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın T. Sancar, Değişiklik talebinize istinaden ilgili tur operatörümüzle görüşmeler sağlanmış olup, tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Gün içerisinde yeni tesis önerileri için sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızdan tarafınız aranmış fakat ulaşılamamıştır. Seyahat danışmanlarımız tekrar size geri dönüş sağlayacak, işlemleriniz tamamlanacaktır. Farklı rezervasyon işlemlerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı iletir, Tatilsepeti.com'u tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Tatil Sepeti Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön